7 راه عجیب که برای جذابیت جواب میده

7 راه عجیب که برای جذابیت جواب میده

چه جوری جذاب باشیم

چجوری جذاب باشیم؟

7 راه عجیب که برای جذابیت جواب میده

لباس قرمز بپوشید:

به همین سادگی. تحقیقا نشون داده که آقایون نسبت به رنگ واکنش نشون میدن و احتمال اینکه کسی از شما با لباس قرمز خوشش بیاد 56% بیشتر از لباس سفیده.این موضوع از سال های پیش وقتی لوازم آرایش قرمز رنگ به بازار اومد مورد استفاده بود.

به جز روی لب هاتون:

رنگی که به نظر آقایون خیلی جذاب میاد رنگ قرمز نیست. بلکه رنگ های طبیعی یا کمی صورتیه. اگر پوست روشنی دارید بهترین رنگ برای شما رنگ صورتیه ملایم است. اگر پوستتان متوسط است از رنگ های صورتی ای که کمی مایل به قهوه ای هستند استفاده کنید. و برای پوست های تیره پیشنهاد میشود که از رنگ های صورتی خیلی کم رنگ استقاده کنید و البته حسابی لب های خود را براق کنید.

لبخند بزنید:

لبخد زدن همه ی آدم ها را جذاب میکنه اما آقایون به خانم هایی که لبخند دوستانه ای دارند واکنش مثبت نشان میدهند.نشان دادن سفیدی  دندان ها همیشه خوبه.

موهاتون را حسابی براق کنید:

اگه به دقت نگاه کرده باشید میبینید که اکثر مدل های معروف،موهای صاف، لطیف و براق دارند. این موها به شدت روی ظاهر شما تاثیر میگذاره و شما را جذاب تر نشون میده. همیشه موها ی خود را با نرم کننده ،تمیز و لطیف کنید و از مواد براق کننده و احیا کننده برای موهای خود استفاده کنید.

عطرتون را با دقت انتخاب کنید:

بویی که شما برای عطر خود انتخاب میکنید، ارتباط مستقیم با میزان جذابیت شما داره. ما از متخصصان راجع به بوی عطر پرسیدیم و جواب اونا همون جور که انتظار داشتیم ،بوهایی مثل: گل های تازه،عنبر،وانیل بود. پیشنهاد من به شما عطر Chanel No. 19 Poudre که ریشه زنبق و عطر گل یاس میدهد و Dolce & Gabbana Velvet Sublime که بوی مطبوع شکوفه های پرتغال و عطر بهار نارنج را دارند.

حرکت داشته باشید:

پلک بزنید، سرتون را تکون بدید، با سرتون حرف را تایید کنید. این ها روش های عجیب  غریبی هستند اما به طور باورنکردنی ای توی جذابیت شما تاثیر دارند. مطالعات نشون داده که آقایون کسانی را که در هنگام حرف زدن از حرکات دست و صورت استفاده میکنند،جذاب تر میدونند

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط