نکاتی در مورداصلاح صورت

نکاتی در مورداصلاح صورت

اصلاح مردان

نکاتی درباره ی اصلاح صورت داماد

اگرچه با وجود جوش و خال ممکن است اصلاح صورت  کمی دردناک باشد اما استفاده از ژل های لغزنده کننده ی پوست (به جای کف صابون) کار را راحت تر خواهند کرد . به این ترتیب که ابتدا باید صورت خود را مرطوب نمایید و بعد کافیست قبل از اصلاح ، چند دقیقه ای ژل لغزنده کننده روی پوستتان بماند تا کاملا" جذب شود . حالا می توانید صورتتان را ژیلت کنید .

استفاده از موم بهترین راه است

در صورتیکه حاضرید برای بهتر شدن کار کمی درد را تحمل کنید استفاده از موم بهترین روش موجود می باشد چراکه هم رشد موهای بعدی را به تعویق می اندازد و هم پس از رشد مجدد ، موها نازک تر و کم پشت تر از قبل خواهند بود .

و اما  اگر تحمل درد ناشی از موم را ندارید ، طبق دستور بالا می توانید از ژیلت استفاده نمایید .

ابرو های پیوسته و پرپشت

اگر ابروهای به هم پیوسته و پرپشتی داشته باشید می توانید از آرایشگر خود بخواهید آنها را با قیچی ابرو مرتب کند .

فرار از مخمصه

در صورتیکه در ناحیه ی صورت ، جوش هایی دارید که نگرانتان کرده اند ، بهتر است مراجعه به یک متخصص پوست را در دستور کارتان قرار دهید اما اگر فرصت محدودی تا مراسم ازدواجتان باقیست ، بهتر است بدانید کرم های " کورتیزون" برای برطرف کردن تورم و قرمزی پوست و جوش پیشنهاد می شوند و البته کرم های گوگرددار هم برای برطرف کردن چربی بیش از حد پوست  استفاده می شوند .

تعریق بیش از حد

یکی از علل تعریق بیش از حد بویژه در ناحیه ی زیر بغل و کف دست استرس می باشد و قطعا" ماهیت ازدواج و جریان مراسم آن از جمله موقعیت های پراسترسی هستند که معمولا" تعرق بیش از حد را تشدید خواهند کرد . بنابراین توصیه می کنیم قبل از پوشیدن لباس جشن حتما" از محصولات بهداشتی ضد تعریق استفاده نمایید .

حالا می توانید مطمئن باشید با رعایت این نکات بسیار آراسته تر از سابق خواهید بود .

 

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط