ارایش های مختلف چشم

ارایش های مختلف چشم

ارایش چشم

آرایش مناسب برای انواع چشم

آرایش چشمهای گود:

در این نوع چشمها تأکید براستفاده از رنگهای ملایم وکمرنگ است؛ زیرا به چشمها جلوه بیشتری میدهد. برای آرایش این نوع چشم می‌بایست سایه را از گوشه‌های داخلی چشم تا کمی خارج از چشم بکشید و مقدار کمی از یک سایه تیره تر نیز به چینهای اطراف چشمها زده و سپس آنها را

یکدست کنید.
آرایش چشمهای با فاصله :

 در این نوع چشمها می بایست از سایه های نسبتاً پررنگی ازگوشه های داخلی تا وسط پلک، جهت نزدیکتر نمودن چشمها به هم استفاده نمایید وسپس سایه ی کمرنگ تری از قسمت میانه پلک به سمت خارج چشم بکشید و محل اتصال دوسایه را یکدست کنید تا مرز آنها مشخص نشود.
 

آرایش چشمهای نزدیک به هم:

برای دورتر نشان دادن چشمها، از یک خط چشم کمرنگ و نازک که از نزدیک مژه ها شروع شده و به به سمت خارج ضخیم میشود، استفاده کنید. برای گوشه داخلی چشم تا میانه پلک از یک سایه کمرنگ استفاده کرده و نوع تیره تر آن را از قسمت میانی، به سمت خارج پلک به کارببرید و به خوبی مرز آنها را یکدست کنید .
آرایش چشمها با عینک:
اگر قاب عینک شما تیره باشد نیازی به استفاده ازسایه نیست، فقط کافی است مژه ها را به سمت بالا حالت دهید و از هم جدا نمایید .اگر معمولا از انواع رنگ قهوه ای ریمل استفاده می‌کنید، سعی کنید به جای آن از رنگ مشکی استفاده کنید. اگر از عینکهای کائوچویی استفاده می کنید باید وقت بیشتری برای آرایش ابروهایتان نیزصرف نمایید زیرا قاب این نوع عینکها ممکن است زیبایی ابروهایتان را کمی پنهان کند.
 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط