فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان ‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است.

فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان ‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است.

جشنامه

فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است. ایده گردآوری آیین ها و سنن جشن‌ها پیش از این مطرح نشده و اقدامی درمورد آن صورت نگرفته است. این ایده نیروی محرکه ما بوده است تا آستین‌ها را بالا بزنیم و در نتیجه وب‌سايت "جشن‌نامه" به عنوان نخستین مرجع تخصصی آنلاين درباره جشن‌های ایرانی، با هدف اطلاع‌رسانی، و کمک‌رسانی به کاربران برای برگزاری جشن‌ها و مراسم شادی راه‌اندازی شد. جشن نامه به همه جشن ها مثل : عروسی ،تولد مناسبتها و سالروزها ، جشن های محلی و .........می پردازد و افزون بر مقلات و مطالب کاربردی و ارائه راهکارهای گوناگون برای برگزاری هر چه بهتر جشن ها ومراسم شادی ، به معرفی برندهای داخلی و خارجی در صفحات ویترین خود  نیز پرداخته است.

نحوه ی برگزاری جشنها همواره از دلمشغولی های ما ایرانیان بوده است. در این مجموعه تلاش می کنیم، با ارائه ی ابزار و خدماتی مانند نحوه ی برآورد هزینه ها، تهیه ی لیست میهمانان و جدول برنامه ها همراه شما باشیم و از جشنهای شما شاهکاری زیبا بسازیم. با مراجعه به گالری عکسها و فروشگاههای ما می توانید در رؤیاهای خود سفر کرده و از تازه ترین و زیباترین محصولات روز دیدن نمایید. همچنین، پیشنهادات و توصیه های مفیدی نیز درقالب مقاله ارائه می شود که با در نظر گرفتن آنها بهترین انتخابها را خواهید داشت.

امید است سهم کوچکی در هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن جشن های شما داشته باشیم و هر جشنتان به دلپذیرترین و زیباترین لحظه های عمرتان تبدیل بشود .باشد که همیشه در سرور و خوشی زندگی کنید .

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط