تمیز کردن برس های ارایشی

تمیز کردن برس های ارایشی

برس ارایشی

تمیز کردن برس های آرایشی
راه های مختلفی برای تمیز کردن برس های آرایش شما وجود دارد.برخی از این راه ها ساده و بسیار راحت هستند و برخی دیگر کمی پیچیده ترمی باشند . اما مهم این است که شما یک راه صحیح برای تمیز کردن برس های خود بیابید و آن را به صورت منظم انجام دهید.
این هفت راه را امتحان کنید تا بتوانید بهترین و صحیح ترین روش تمیز کردن برس های خود را بیابید :
1) استفاده از صابون بچه 
یکی از راه  های تمیز کردن این برس ها، استفاده از صابون بچه است. صابون هایی که برای کودکان ساخته می شوند،بسیار حساس هستند . از آن جا که الیاف استفاده شده برای این گونه برس ها بسیار ظریف هستند، انتخاب صابون بچه گزینه بسیار مناسبی برای شما است. برس  را زیر آب بگیرید ، کمی صابون به آنها بزنید و به آرامی از پایین تا نوک قلم مو دست بکشید. این عمل را آنقدر تکرار کنید تا کاملا قلم موی شما تمیز شود.
2) استفاده از کف مخصوص شستشوی صورت
عموما کف شستسشو جهت ازبین بردن آلودگی ها و آرایش صورت شما ساخته شده است. در نتیجه به نظر می رسد، این کف ها گزینه بسیار مناسبی برای پاک کردن قلم شما باشند.
3) استفاده از شیر پاک کن
یکی دیگر از راه های پاک کردن آرایش استفاده از لوازم پاک کننده آرایش مثلا شیر پاک کن است.
4) الکل
گریمرها معتقند که یک راه خوب برای شروع یک آرایش درجه یک ، رعایت برخی نکات مهم بهداشتی است.یک کاسه را از الکل پر کنید. قلم موی خود را در مایع غوطه ور کنید و آن¬را بچرخانید. بعد از این که قلم مو تمیز شد، بگذارید خشک شود.
5) استفاده از دستمال مرطوب کودکان
یکی دیگر از روش ها استفاده از دستمال مرطوب کودکان است.دستمال را در دست خود بگیرید و قلم مو را به صورت دایره ای روی دستمال بکشید تا دیگر رنگی از آن خارج نشود.قلم موهای مسطح ( مانند براش های سایه چشم  ) را به جای دایره ای چرخاندن به جلو و عقب بکشید.
6) سرکه و آب
سرکه یک مایع ضد عفونی کننده طبیعی است. در نتیجه از آن می توان به عنوان ضدعفونی کننده و پاک کننده آرایش استفاده کرد. به عنوان مثال دو استکان آب و یک استکان سرکه را با هم ترکیب کنید.قلم مو را در مخلوط آب و سرکه خوب بچرخانید و به آرامی با انگشتان خود سر قلم مو را تمیز کنید. وقتی که کاملا تمیز شد با آب روان بشویید.
 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط