زیبایی بیشتر با گل های زیباتر

زیبایی بیشتر با گل های زیباتر

دسته گل

دسته گل عروس،ماشين و گل سينه اقا داماد

گل از قيمت تا تزئيين

دسته گل عروس، اولین و رمانتیک ترین هدیه داماد به عروس است وقتی سپید پوش از آرایشگاه بیرون می آید. سورپرایز دوم، ماشینی است که قرار است با گل آرایی خاص و ویژه اشدر میان کاروان عروس از همه ممتازتر باشد.

دسته گل، در تمام روز و شب عروسی، موقع فیلمبرداری و عکاسی باید در دست تان باشد.خیلی از عروس خانم ها دسته گل عروسی شان را خشک کرده و به عنوان یادگاری نگه می دارند و برای مدتی نیز بخشی از دکور خانه شان است.اين هارا گفتيم كه يادآوري كنيم كه موقع سفارش  دقت کنید تا بعدها قصه نخوريد كه چرا حواسم نبود يا كسي نگفت نمي دونستم.

همه سلیقه تان را در انتخاب گل به کار ببرید

اکثر گل فروشی ها سایت دارند و قبل از مراجعه حضوری می توانید هم از قیمت ها خبردار شوید و هم مدل هایشان را ببینید. حتماً چند سایت را مقایسه کنید.

همه ماشین های عروس و دسته گل هایی که می بینید؛ از روی آلبوم گل فروشی ها یا سایت ها انتخاب شده اند. مدل دسته گل و ماشین عروس، بستگی به سلیقه شما دارد و این که چه میزان بودجه ای برای این کار کنار گذاشته اید.

تعداد گل، مولفه اصلی قیمت

با انتخاب مدل، نیمی از راه را رفته اید، حال زمان انتخاب گل می رسد. یکی از اصلی ترین مولفه های تاثیر گذار در قیمت، نوع گل و تعداد شاخه هایی است که در مدل شما به کار می رود.

در تهران شما می توانید گل عروس مدل مچی را از 25 تا 30 هزار تومان سفارش دهید.یا  در فرم دسته گل، می توانید دسته گلی از ارکیده سیلمبیدیوم یا لیلیوم سفارش دهید که قیمت های آنها از 22 تا 127 هزار تومان متغیر است. تفاوت این دسته گل ها، در تعداد گل ها و ابعاد دسته گل خواهد بود.

برای ماشین عروس هم فرق چندانی ندارد که چه خودرویی را برای شب عروسی تان گل می زنید؛ بلکه مهم آن است که می خواهید با چه هزینه ای ماشین عروس داشته باشید.

قیمت ها معمولاً از 70 هزار تومان شروع می شود و به 800 هزار تومان هم می رسد. این قیمت مخصوص ماشین هایی است که تعداد زیادی گل در تزیین شان به کار رفته است.

رزرو گل؛ یک هفته پیش از عروسی

بسته به این که کدام گل فروشی را انتخاب کنید، زمان سفارش متفاوت خواهد بود؛ اما سه روز تا یک هفته پیش از مراسم عروسی باید سفارش تان را بدهید و مبلغی نیز به عنوان بیعانه بپردازید. این مبلغ توافقی خواهد بود.

ماشین را شسته تحویل دهید

ماشین را معمولاً سه ساعت پیش از زمانی که می خواهید تحویل بگیرید، باید برای گل آرایی ببرید. حتماً قبل از آن ماشین را تمیز کرده و بشویید. گل فروشی ها مسوولیتی در این زمینه ندارند.

گل سینه داماد؛ هدیه گل فروشی ها

گل سینه یا جیب داماد، معمولاً از همان گلی است که دسته گل عروس را پیچیده اند. این گل هدیه گل فروشی ها به داماد است.

سینی حلقه         

اگر مراسم عقد نیز دارید و می خواهید سینی حلقه تان نیز از گل باشد، قیمت های آن باز هم بستگی به تعداد شاخه گل هایی دارد که در آن به کار می رود. قیمت آن هم از 38 تا 63 هزار تومان متفاوت هست.

گل آرایی سفره عقد

برای سفره عقد، تصمیم گیرنده طراح سفره شما است که بگوید چه نوع گل و چه میزان مورد نظرش است؛ اما موقع سفارش به طراح تان تاکید کنید که چه میزان برای این کار بودجه کنار گذاشته اید.

 

همه آنچه باید برای دسته گل و ماشین عروس بدانید

·        اگر دسترسی به اینترنت دارید، حتماً سایت چندین گل فروشی را ببینید و مدل های موجود را مقایسه کنید و بعد از آن برای سفارش گل بروید.

·        انتخاب نوع گل بستگی به سلیقه شما دارد و گل فروشی مدل انتخابی تان را با گل های موردنظرتان آماده می کند.

·        قیمت دسته گل و گل آرایی ماشین عروس، بستگی به تعداد گل های انتخابی شما دارد. هر چه گل بیشتری به کار برده شود، قیمت آن بالاتر خواهد رفت.

·        یک هفته تا سه روز قبل از عروسی باید برای سفارش گل مراجعه کنید. میزان بیعانه بستگی به توافق دو طرف دارد.

·        ماشین عروس را حداقل سه ساعت قبل از زمانی که باید تحویل بگیرید، تمیز و شسته شده به گل فروشی تحویل دهید.

·        گل سینه یا جیب داماد هزینه ای ندارد و هدیه گل فروشی به داماد است.

·        گل فروشی ها در گل آرایی سفره عقد تنها سفارش و نظر طراح سفره شما را برآورده می کنند.

 

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط