8 رفتار عجیب و غریب کودکان از نظر ادم بزرگ ها

8 رفتار عجیب و غریب کودکان از نظر ادم بزرگ ها

هر چیز بد برای آنها آخر جهان است

اگر شما نیز تجربه ی داشتن کودکان نوپا را دارید و یا تازه در حال تجربه کردن آن هستید، حتما با برخی از ویژگی و رفتارهای عجیب و غریب آنها تاکنون آشنا شده اید! در این پست ، به بررسی 8 رفتار عجیب و غریب کودکان البته به زعم ما آدم بزرگ ها؛ عجیب و غریب خواهیم پرداخت!

ذائتلاتئ

1. کودکان نوپا شجاع‌اند!

کودکان نوپا شجاع‌اند، به همین دلیل است که کارهایی چون گرفتن دم گربه و چرخاندن آن، راه رفتن بر لبه ارتفاع یا رقابت با کودکان بزرگ‌تر از خود را انجام می‌دهند. اما نگران نباشید آنها احتیاط را یاد خواهند گرفت. بنابراین تا جایی که امنیت برقرار است آنها را آزاد بگذارید تا کشف کنند.

ودئد

2. آنها افکار خود را بیان می‌کنند!

کودکان هیچ فیلتری ندارند، بنابراین آن چه می‌اندیشند را بیان می‌کنند که حتی ممکن است موجب شرمندگی شما شود. نگران نباشید، او به زودی یاد خواهد گرفت که چه چیزی را در کجا بیان کند بنابراین تنها به حرف‌های جالب او بخندید.

دتانتذ

3. آنها درکی از زمان ندارند!

شاید شما بارها به کودک خود بگویید که ساعت 4 صبح است اما واقعیت این جا است که او درکی از زمان ندارد. برای او زمان تنها «حال» است. نگران نباشید زمانی که کودک شما وارد پیش دبستانی شود همه چیز به حالت عادی تبدیل می‌شود.

الاتال

4. آنها به چیزهای عجیب علاقه نشان می‌دهند!

اگر شما مجموعه‌ای از اسباب بازی‌های زیبا و دست ساز را به او می‌دهید، کودک شما عجیب‌ترین را انتخاب خواهد کرد.

یبلیل

5. غذای مورد علاقه او مدام تغییر می‌کند!

شما برای کودکتان غذایی درست می‌کنید که دوست داشت اما اکنون او طوری آن را می‌خورد که انگار زهر است. این حالت طبیعی است زیرا کودک شما در حال شکل گیری حس چشایی خود است.

طزلریب

6. زمانی که شما می‌خواهید، آنها نمی‌خوابند!

زمانی که شما می‌خواهید کودکتان بخوابد، او امتناع می‌کند و بر عکس، زمانی که می‌خواهید به عنوان مثال او را به پزشک ببرید، در ماشین می‌خوابد. نگران نباشید در سن 3 سالگی راحت‌تر می‌توان کودکان را بیدار نگه داشت. خودشان نیز دیگر در مکان‌های عمومی به خواب نخواهند رفت.

 ززرب

7. آنها تمام دکمه‌ها را فشار خواهند داد!

روی دکمه‌ها چیزی نوشته که تنها کودکان می‌توانند بخوانند: «مرا فشار بده» و پشت آن: به حرف مادرت گوش نکن.

 رذدرذد

8. چیز بد برای آنها به معنی آخر جهان است!

شما صدای گریه کودکتان را می‌شنوید و فکر می‌کنید دردی شدید دارد، به سرعت به سمت او می‌روید تا از فاجعه‌ای که اتفاق افتاده با خبر شوید اما ناگهان متوجه می‌شود که عروسکش از دستش افتاده است. نگران نباشید کودک به زودی، در سن پیش دبستانی، معنی خوب و بد و شدت آنها را در خواهد یافت.

منبع: laplas.co 

 نظرات شما ،مارار درائه بهتر یاری می دهد 

دیدگاه

    ای جونم خیلی عسل اند این بچه ها ...دلم ضعف کرد واسشون

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط