مریم وحید زاده

مریم وحید زاده

طراحان ایرانی

فشن مدرن و رنگارنگ لباس زنان ایرانی در شهر شیراز

شیشیس

مریم وحیدزاده، طراح لباس زنان "ردا"، می‌گوید: «سعی می‌کنم مانتوهایی را طراحی کنم که افراد در آن احساس آرامش کنند.» گزارش تصویری از لباس‌های طراحی شده توسط او را ببینید

سشیشسی

مریم وحیدزاده طراح لباس زنان "ردا" در شهر شیراز است.

زرذزرذ

مریم وحیدزاده از حدود یک سال پیش طراحی لباس برای زنان را آغاز کرده است.

ذدبل

او می‌گوید: «پیش از آن مانتوهای خودم را طراحی می‌کردم یا اگر لباس و مانتویی می‌خریدم، مطابق با سلیقه‌ی خودم آن را تغییر می‌دادم.»

زرذذ

مهم‌ترین ویژگی لباس‌هایی که طراحی کرده‌اید چیست؟ طراح برند لباس "ردا": سعی می‌کنم طراحی‌ها به گونه‌ای باشد که علاوه بر رعایت حد و مرزهای پوشش بانوان در خیابان های ایران، راحتی افراد تامین باشد، یعنی فرد مانتو را پوششی اضافه حس نکند بلکه در آن احساس آرامش کنند

زرذیب

مریم وحیدزاده: هارمونی و تنوع رنگ هم در طراحی لباس‌ها برایم مهم است

طراح برند "ردا" در شیراز: «من به عنوان یک دختر می‌دانم همجنس‌های من چه خواسته‌هایی از یک پوشش مناسب دارند، چه اولویت‌هایی برای انتخاب دارند و با چه محدودیت‌هایی مواجه‌اند‌.»

زرذزذ

این طراح لباس زنانه در شهر شیراز درباره وضعیت پارچه در بازار ایران ‌می‌گوید: «احساس خرسندی بیشتری خواهم داشت اگر پارچه‌هایی که استفاده می‌کنم تولید ایران باشد اما متاسفانه در حال حاضر کالاهای چین بازار ایران را به دست گرفته‌اند.»

رزذزر

برای طراحی لباس‌های زنانه از چه طرح‌هایی الهام می‌گیرید؟ مثلا آیا به تلفیق طرح‌های سنتی با طرح‌های مدرن معتقدید؟ مریم وحیدزاده: «تعصب خاصی روی طراحی سنتی یا مدرن یا هرچیز دیگری ندارم. گاهی مانتوها را کاملا مدرن طراحی می‌کنم، گاهی کاملا سنتی و گاه بینابین.

زرذزر

مریم وحیدزاده: گاهی پارچه‌ها خودشان می‌گویند که باید چه مدلی دوخته شوند.

طزریب

نظرات شما ،مارا در ارئه بهتر یاری می دهد 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط