توصیه های کارشناسان برای جلوگیری از مخارج اضافی

توصیه های کارشناسان برای جلوگیری از مخارج اضافی

کل بودجتون رو صرف لباس نکنید

1. کل بودجتون رو صرف لباس نکنید

 
ببل
 
لوازم جانبی مو،جواهرات،ساعت و... هم مهم هستند، بودجه رو به نسبت مناسب تقسیم کنید.
 

2-یک نوع گل خاص انتخاب نکنید.

تالل

اگه برای روز عروسیتون یک گل خاص انتخاب کرده باشید،ممکنه وقتی برای خرید اقدام میکنید با توجه به فصل اون گل موجود نباشه و این اتفاق ناراحتتون کنه.پس بهتره فقط رنگ و شکل گلها رو انتخاب کنید و گزینه های دیگه ای رو هم مد نظر داشته باشید. 

3-تاریخ عروسیتونو زود به دیگران اعلام کنید.

تالتال

تاریخ جشن عروسیتونو زمانی که معلوم شد سریعا به دوستای نزدیکتون اطلاغ بدین چون ممکنه کسایی که براتون خیلی مهم هستند تو اون تاریخ مسافرت باشند یا برنامه دیگه ای داشته باشند. 

 

4- انتخاب درست ارائه دهندگان خدمات به جشنتون 

تالببف

با اینکه کنترل همه جزئیات وسوسه برانگیزه ولی شما نه وقت کافی دارید و نه به اندازه ارائه دهندگان خدمات تجربه و دانش... پس کسایی رو انتخاب کنید که خواسته هاتون رو درک کنند و بهشون اعتماد کنین.

5-انتخاب ساقدوش

تلاتلا

 

ساقدوش عروس باید از نزدیکترین دوستانتون باشه.همچنین میتونید خواهر،خواهرزاده و حتی مادرتون رو انتخاب کنید.به هر حال این شخص باید برای زمانی که بهش نیاز دارید کاملا مورد اعتمادتون باشه.دوستای جدیدتون برای شرایط سخت(که برای هر عروسی حداقل در یک مورد پیش میاد) کاملا مورد اطمینان نیستن.و انتخاب ساقدوش فقط به دلیل اینکه یکی از اعضای خانوادتون باشه ممکنه خودتون،همسرتون و حتی تعدادی از مهموناتون رو پشیمون کنه!

6- با دیگران در مورد جشن عروسیتون صحبت نکنید.

للال

خیلی سخته که در مورد عروسیتون با کسی صحبت نکنید ولی سعی کنید. هرچی بیشتر در مورد عروسیتون و ایده ها و برنامه هاتون صحبت کنید،مهموناتون کمتر هیجان زده میشن و انگار قبلا تو مراسمتون شرکت داشتن... وحتی ممکنه از ایده هاتون تو جشنائی که قبل از جشن شما برگزار میشه استفاده کنن .

7-مدل مو و آرایشتون رو سر وقت انتخاب کنید.

نلتالال

مسلما شما دوست ندارید که قبل از شروع جشنتون آرایشتون محو بشه و به همین دلیل، دقیقا قبل از شروع جشن به آرایشکاه خواهید رفت ولی در صورتیکه از قبل با امتحان کردن مدلهای مختلف مو و آرایش،انتخابتون رو انجام نداده باشید درصورتیکه از آرایشتون راضی نباشید برای امتحان مدلهای دیگه وقت کافی ندارید و دجار استرس خواهید شد. 

8-عجله در انداختن عکسها

کمتر از یک ساعت برای انداختن عکسهای پورتره در نظر نگیرید و یک و نیم ساعت خیلی انتخاب مناسبتریه چون استرس شما کمتره (عکسای اولتون هرگز اون چیزی که شما دلتون میخواد از آب در نمیاد)

9-سپردن موسیقی به یه دی جی خوب نه به دوستتون تاتنا

تنتن

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط