شش اشتباهی که دختران در روابطشان در مقابل پسرها دارند.

شش اشتباهی که دختران در روابطشان در مقابل پسرها دارند.

سر هر مساله ای رابطه را درام نکنید

شش اشتباهی که دختران در روابطشان در مقابل پسرها دارند.

فبلب

انتظار خیلی بالا

روابط در دنیای واقعی با روابط در فیلم ها فرق میکنه.. انتظار نداشته باشید که پسر مورد علاقتون خیلی رمانتیک در هر چیزی برخورد کنه. همین که روز تولدتون رو یادش باشه و شاید روز ولنتاین و اینکه سعی میکنه برای شما بهترین باشه کافیه. انتظار بیشتری ازش نداشته باشید و توقع نکنید که هرلحظه بتونه فکر شما رو بخونه. 

زمان شناس خوبی نیستند  

این خیلی خوبه که زمان زیادی رو با شخص مورد علاقتون سپری کنید ولی اینو در نظر بگیرید او دارای خانواده، کارهای شخصی مثل حمام و استراحت ، دوستان گذشته نیز میباشد. پس بهش زمان بدید تا بتونه طی یک برنامه مشخص به دیدن شما بیاد. 

گفتن مرتب دوست دارم

ابراز علاقه خیلی خوبه ولی نه همیشه و زیاد ... اول مطمئن شید که شخص خاص عشقتان، شما هستید و نفر اول زندگیش و بعد از اون هم سعی کنید آهسته و پیوسته این مسیر را طی کنید و علاقه تان را در طی زمان به او نشان دهید. 

خرج زیاد رو دستش گذاشتن

عشقتان به شدت کار میکنه. حتما هم تمام پولشو دلش میخواد صرف شما کنه ولی شما اینو ازش نخواید. انتظار نداشته باشید هربار که بیرون میرین کلی براتون خرج کنه. بهش اجازه بدین در مورد نحوه خرج کردنش خودش تصمیم بگیره. 

در مورد زندگی عشقی با دوستان صحبت کردن

همیشه یک مرزی برای روابط خود در نظر بگیرید و هرچیزی که در روابط با عشقتان اتفاق میفته رو برای دوستانتان تعریف نکنید و آن را در دل خود حفظ کنید. 

سر هر مساله ای رابطه  را درام کردن

در هر رابطه ای اختلاف نظر پیش می آید. سر هر مساله کوچکی رابطه را درام نکنید و سعی کنید سریعا به بازسازی رابطه تان فکر کنید و کمک به اصلاح آن مشکل و جلوگیری از ریشه دار شدن آن کنید. 

 

 نظرات شما مارا درارئه بهتر یاری می کند 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط