سایت ساز

سایت ساز

سایت ساز

سرویس سایت ساز جشن نامه جهت خدمت به شما فروشندگان ، خدمات دهندگان واهالی فن که بویژه در زمینه برگزاری جشن و .......فعالیت می کنید ، راه اندازی شده است .این سرویس با یک پنل کاربری آسان در اختیار شماست ودیگر نیازی به پرداخت هزینه برای  طراح و برنامه نویس ندارید و  نیازی هم به خرید هاست و پرداخت هزینه پشتیبانی ندارید چون وب سایت شما 24 ساعته پشتیبانی می شود . علاوه بر وب سایت ،یک صفحه ویترین در وب سایت جشنامه به شما تعلق خواهد گرفت که تمامی تصاویرکالاها و خدمات شما و توضیحات آن در معرض دید کاربران جشنامه قرار خواهد گرفت که امکان معرفی ودسترسی کاربران به شما را زیادتر خواهد کرد. تمامی قالب های ارائه شده دارای ویژگیهای زیر می باشند:

1- قالب های واکنش گرا و زیبا

تمامی قالب ها با طرحهای زیبا و با آخرین تکنولوژی روز طراحی شده است و نیازی به نسخه موبایل و تبلت ندارید چون تمامی قالب ها کاملا واکنش گرا هستند

2- آدرس و دامنه

 هدیه می دهد واگر قبلا دامنه ای تهیه کرده اید می توانید آن را به وب سایت جدید خود منتقل کنید ir. جشنامه به شما یک دامنه

3- شبکه های اجتماعی

وب سایت جدید خودتان را با گذاشتن لینک های صفحه های اجتماعی خودتان تبلیغ کنید

4- سئو

تمامی قالبها با آخرین تکنولوژی روز طراحی شده و بو سیله موتورهای جستجو شناسایی می شوند و از نظر سئو کاملا بهینه هستند

5- آمار بازدید

شما می توانید آمار بازدید به تفکیک روز و ماه از وب سایت و صفحات ویترین و حراجی ، همچنین از تصاویر منتشر شده مشاهده و تحلیلی از عملکرد خودتان در فضای مجازی داشته باشید

6- صفحه حراجی

همه قالبها به شما امکان داشتن کوپن ویا برگه های تخفیف را می دهند. فقط کافی است تاریخ ، تعداد و مقدار تخفیف را تعیین کرده تا برگه های تخفیف شما در صفحه حراجی شما در معرض دید کاربران قرار گیرد. بدون هیچ هزینه اضافی برای شما.

و در آخر وب سایت جدید شما در صفحه جستجوی مشاغل جشنامه درج خواهد شد تا کاربرانی که نیاز به شما دارند دسترسی بیشتر وآسانتری به شما داشته باشند. این بصورت موقت رایگان در اختیار شماست با امید به اینکه کمک کوچکی به بهتر شدن کسب وکار شما کند.

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط