من عروسم و قرار نیست خودمو عصبانی کنم

من عروسم و قرار نیست خودمو عصبانی کنم

قول هایی که باید به خودم بدم

عروس خانم پیش از هر چیز 10 تا قول به خودت بده!

-1  من عصبی نیستم و تحت هیچ شرایطی ناراحت نمی شوم و با همسرم، مادر و خواهرش ( شایدم خواهرانش) و پدر و مادرم دعوا و داد و بیداد نمی کنم.

-2هیچ کاری قبل از تهیه لیست میهمانها انجام نمی دهم : شاید تهیه لیست میهمان بخش جذابی از مراسم نباشد اما قبل از هر چیز خوب است که بدانید چه نوع مراسمی برگزار خواهید کرد و چه تعداد میهمان می توانید دعوت کنید.پس اول راجع به همه این جزئیات با آقا داماد به تفاهم برسید، لیست میهمانها را تهیه کنید و بعد به بقیه جزئیات برسید.

3- قبل از هر انتخابی خوب فکر می کنم: دو روز مانده به عروسی برای اینکه به این نتیجه برسید که من لباسم را نمی خواهم و یا رنگ گلها را دوست ندارم خیلی دیر است . پس در هر انتخاب بزرگ و کوچک خوب دقت کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

4-از فیس بوک برای اطلاع رسانی در مورد جشنم استفاده نمی کنم: فیس بوک مکان مناسبی برای تبلیغ و اخبار ثانیه به ثانیه دادن از مقدمات جشن عروسی به دوستان نیست. شاید قصد نداشته باشید از کلیه دوستانی که در فیس بوک دارید همه را برای جشن دعوت کنید،پس مردم را متوقع نکنید.

5-سعی می کنم اطمینان کنم:  در هر صورت شما هزینه می کنید و به یاد داشته باشید کلیه فروشندگانی که با شما سر و کار دارند در این کار تجربه و مهارت دارند و شما می توانید در کمال آرامش به انها اعتماد کنید، برای همه چیز می توانید اظهار عقیده کنید ولی اینکه در همه کار کوچک و بزرگ دخالت نکنید چون کار شما نیست.

6-از اینکه بدلیل کمبود جا قادر نیستم تمام آشنایان دور و اقوام را دعوت کنم عذاب وجدان نمی گیرم و خودم را سرزنش نخواهم کرد

7-همه چیز را به عنوان راز نگه می دارم: سعی کنید میهمانانتان را با خلاقیت ها و ایده های جدید غافل گیر کنید.حتی اگر لازم می بینید جزئیات را برای نزدیکترین دوستان و حتی خواهر و برادرتان نیز تعریف نکنید.مثلا کروکی مکان مراسم را با دست خودتان نقاشی کنید.

8-من در مراسم عروسی ام شام و کیک می خورم: کلی هزینه می کنید و بعد از مراسم حتی نمی دانید که آن کیک خشگل که همه از آن تعریف کردند، چه مزه ای بوده!

9-من از لحظه لحظه مراسمم لذت می برم: به اطرافیان و نزدیکانتان در آن شب خاطره انگیز اطمینان کنید و کارها را به دست آنها بسپارید و خودتان و همسرتان از این فرصت نهایت استفاده را کرده و با تمام وجود لذت ببرید و خوش بگذرانید. این شب هیچ وقت تکرار نمی شود.

10-من خوش بین هستم و فقط نیمه پر لیوان را می بینم: حتی اگر باد و باران بگیرد ، DJ آهنگ اشتباه بگذارد، نیمی از میهمانها مکان برگزاری را پیدا نکنند و ... شما مهم هستید... عروسی شماست...( در این روزگار بی شوهری یک همسر خوب دارید)!... این عالی ست و بهتر از این اتفاقی در این دنیا نیست. تا جای ممکن حالشو ببرید... بگذارید همه بگن وااااای چه عروس خوشحالی....

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط