افراد خبرساز

افراد خبرساز

از جریمه پیکه تا زندانی که مدل شد

خوش‌ تیپ‌ترین مرد تمام دوران

جرج کلونی طبق یک نظرسنجی به عنوان "خوش‌پوش‌ترین مرد تمام دوران‌ها" انتخاب شد. این نظرسنجی توسط کمپانی "بامب‌فل" انجام شده که در زمینه انتخاب و دادن مشاوره در نوع لباس پوشیدن به مردان فعالیت دارد. از هزاران شرکت‌کننده آمریکایی پرسیده شده که به نظر آنان تیپ کدام شخصیت معروف در بیشتر مواقع توانسته نظر مثبت آنها را به خود جلب کند. جرج کلونی موفق شده حتی از هنرپیشه‌‌های اسطوره‌ای هالیوود هم پیشی بگیرد.

لتا

اعترافات دپاردیو

ژرار دپاردیو به خاطر انجام کارهای عجیب و خارج از عرف نظیر موتورسواری در حال مستی و اخذ تابعیت روسی برای فرار از پرداخت مالیات در فرانسه، چهره‌ای خبرساز بوده است. این هنرپیشه فرانسوی حال در زندگی‌نامه‌اش که ماه مارس به بازار می‌آید، فاش ساخته که در سن ۱۰ سالگی به عنوان تن‌فروش کار می‌کرده است.

للذ

.

بازگشت گالیانو به روی صحنه مد

جان گالیانو، طراح جنجالی مد، نخستین مجموعه لباس‌هایش را پس از تصدی سمت تازه ‌به‌عنوان مدیر اجرایی مارک "میسون مارجیلا" در پاریس ارائه کرد. این نخستین شغل ثابت گالیانو در چهار سال گذشته به شمار می‌رود. وی که پیش‌تر طراح اصلی خانه مد دیور بود، در سال ۲۰۱۱ به دلیل اظهارات نژادپرستانه علیه یهودیان از دیور اخراج شد.

تلتا

.

سرقت کفش‌های کامبربچ

اول دزدیده شدن لباس اسکار لوپیتا نیونگ او خبرساز شد و حال دزدیده شدن کفش‌های بندیکت کامبربچ، هنرپیشه بریتانیایی. ظاهرا در هالیوود دزد یا دزدانی پیدا شده‌اند که علاقه زیادی به لباس‌ها و کفش‌های چهره‌های معروف دارند. طبق گزارش‌ها زمانی که کامبربچ سرگرم خرید کفش‌جدید بوده، یک دزد حرفه‌ای با استفاده از فرصت کفش‌های قدیمی وی را ربوده است.

غعا

.زندان سکوی پرتاب به دنیای مد

جرمی میکس، زندانی آمریکایی که به دلیل ظاهرش شهرتی جهانی یافت، اخیرا به عنوان مدل استخدام شد. ژوئن سال ۲۰۱۴ او به دلیل همراه داشتن غیرقانونی سلاح زندانی شد. پس از آنکه پلیس تصویری از وی را در فیس‌بوک منتشر کرد، ناگهان هزاران نفر به ویژه زنان نسبت به این زندانی خوش‌چهره علاقه نشان دادند و چند ده هزار نفر تصویر وی را "لایک" کردند. جرمی قرار است پس از پایان دوران حبس کارش را به عنوان مدل آغاز کند.

غلغ

کفش‌های رونالدو

کریستیانو رونالدو یک مجموعه جدید کفش طراحی و روانه بازار کرده است. این فوتبالیست معروف هفته گذشته در جریان هفته مد میلان از این مجموعه رونمایی کرد.او گفته است که رویایش به حقیقت پیوسته است. 

یلب

جریمه ۱۰ هزار یورویی برای پیکه

جرارد پیکه، فوتبالیست ملی‌پوش اسپانیایی، به دلیل دشنام دادن به دو مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی و پرتاب کردن قبض جریمه توی صورت آنها از سوی دادگاهی در شهر بارسلونا به پرداخت جریمه ۱۰ هزار و ۵۰۰ یورویی محکوم شد. 

ات

ثروتمندترین فرد جهان

طبق جدیدترین فهرست مجله فوربس در حال حاضر ۱۸۲۵ میلیاردر در جهان زندگی می‌کنند که ۲۰۰ نفر بیشتر از سال گذشته میلادی است. در فهرست ثروتمندترین افراد جهان بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت با ثروت ۷۹ میلیارد دلاری جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. ثروت این میلیاردر ۵۹ ساله نسبت به سال گذشته ۳ میلیارد دلار افزایش داشته است. 

عت

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط