آثار هنری تا تاریخ 29 اسفند

آثار هنری تا تاریخ 29 اسفند

زير گذر چهارراه وليعصر ميزبان سومين نمايشگاه آثار هنري و صنايع دستي

معاونت فرهنگي اجتماعي شركت بهره برداري مترو تهران در روزهاي پاياني اقدام به  برگزاري سومين نمايشگاه آثار  هنري و صنايع دستي با عنوان بوي عيدي در زير گذر چهار راه وليعصر كرده است.

سومين نمايشگاه آثار هنري و صنايع دستي با نام بوي عيدي امسال با شعار "همه با هم سفيران مهر خدا باشيم" با همكاري شهرداري تهران، شركت بهره برداري مترو تهران و حومه و از 21 اسفند تا 29 اسفند در محل زير گذر چهارراه وليعصر ميزبان شهروندان است.

محمد ابویی مشاور امور جوانان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و رییس خانه شهریاران جوان در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نمایشگاه خیریه آثار هنری و صنایع‌دستی جوانان تهران، در محل زیرگذر چهارراه ولی‌عصر برگزار شده است که تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند مشارکت جوانان تهران در کمک به همنوعان را به دنبال داشته باشد، توضیح داد: در این نمایشگاه جوانان تهران، آثار هنری و صنایع‌دستی خود را به فروش می‌رسانند و عواید حاصل از آن، به امور خیریه و کمک به نیازمندان اختصاص پیدا می کند.

ابویی با اشاره به ضرورت مشارکت جوانان در فعالیت‌های اجتماعی بیان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در آستانه نوروز علاوه بر تقویت روحیه کمک به همنوعان در جامعه، می‌تواند برخی ارزش‌های اجتماعی را در میان جوانان نهادینه کند.

رییس خانه شهریاران بیان کرد: نمایشگاه خیریه آثار هنری و صنایع‌دستی جوانان تا ۲۹ اسفندماه ادامه دارد و جوانان شهر تهران همچنان می‌توانند برای کمک به نیازمندان در این محل حضور یابند.

سومین نمایشگاه خیریه آثار هنری و صنایع‌دستی جوانان به همت خانه شهریاران جوان و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌ برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، تعاونی هنرمندان جوان کارآفرین، کارگروه «نخبگان روی در فردا» و «بنیاد سفیران هنرمندان» در زیرگذر چهارراه ولیعصر (عج) برپا است.

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط