مایکل آنجلو

مایکل آنجلو

تجربه یک هیرکاتر در سالنی در نیویورک

مایکل آنجلو یکی از آرایشگرها و هیر کاترهای معروف در یکی از بزرگترین سالن های زیبایی شهر نیویورک است.

او در مورد تجربه خود در کوتاهی موی مشتریان میگوید:

بعضی مردمانی که مراجعه میکنند برای کوتاهی موهایشان، همراه خود تعداد زیادی عکس می آورند. این بهترین حالت برای من است که میفهمم مشتری دقیقا دنبال چه مدل مویی میگرددو نظرش راجع به سبک کوتاهی موهایش چیست. بعضی اوقات عکس ها تفاوت های خیلی زیادی با یکدیگر دارند و آنهن میخواهند بدانند کدام قشنگ تر و جدیدتر و با سبک صورتشان همخوانی بیشتری دارد که من سعی میکنم بهترین راهنمایی را بهشان کنم.

مورد بعد اینکه اکثر مشتریان برای موهایشان مرز خاصی را قائل هستند و عموما آن را با دست نشان میدهند. مثلا دستشان را برروی شانه میگذارند و میگویند نمیخواهیم موهایمان ازط اینقدر بلندتر شود و یا تا حالا موهایمیان از اینقدر کوتاه تر نبوده است که این نیز به نوبه خود کمک بزرگی برتی من است که نظر مشتری رت در مورد مدل کوتاهیش بدانم.

مورد دیگری که بعضی اوقات خنده دار است و گاهی اوقات موجب ناراحتی مشتری میشود این است که مدل مویی را انتخاب میکند که اصلا با موهای خودش و جنس مویش همخوانی ندارد. گاهی اوقات یک رنگ موی خاص جلوه زیادی به یک مدل مو میدهد و چون مشتری دارای آن رنگ مو نیست مدل مو آنچنان زیبا جلوه نمیکند. پس چیزی که از مشتری میخواهم این است که همیشه واقع بین باشد تا من هم بتوانم بهترین مدل را برایش انتخاب کنم. 

بیبللب

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط