شکار لحظه ها

شکار لحظه ها

دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها

گرفتاری در دروازه جهان، پارک هواپیما در باغچه، آبشار کاسه توالت، ماشین‌های با نمک و تصاویر عجیب و دیدنی دیگر که توسط خبرگزاری‌های بین‌المللی منتشر شده‌اند.

چراغ سبز و هواپیما

یک هواپیمای از رده خارج شده در حیاط یک تاجر آلمانی در شهر بوخ‌هولز پارک شده است. او این هواپیما را در آمریکا برای مصارف تبلیغاتی خریداری کرده است.

الاتلا

 

آبشار توالت

در شهر فوشان چین واقع در جنوب این کشور، آبشاری از توالت‌ها و دستشویی‌ها قرار گرفته است. این اثر هنری با ۱۰۰ متر طول و ۵ متر ارتفاع از یکصد هزار کاسه توالت و دستشویی توسط شو یونگ و دستیارانش ساخته شده است.

الاتا

گل‌مالی

تنها در برخی از مناطق ایران نیست که در ماه محرم "گل‌مالی" می‌کنند. گل‌مالی کودکان بنگلادشی به مناسبت چهل‌وسومین سالگرد جشن استقلال و یادبود جان‌باختگان در جنگ‌های استقلال این کشور.

ااتا

پنگوئن عجیب

محققین برای تحقیق در مورد رفتار اجتماعی پنگوئن‌ها یک ربات به شکل "جوجه‌پنگوئن" را به میان آن‌ها فرستاده‌اند که "تعجب" دیگر پنگوئن‌ها را برانگیخت.

لا

ماشین‌های "با نمک"

سانحه فروریختن دیوار یک کارخانه نمک در آلمان باعث مدفون شدن چندین خودرو در پارکینگ این کارخانه شد.

اتاا

رکورد جهانی کیسه پلاستیکی

در اعتراض به مصرف کیسه پلاستیکی شهروندان برلینی در فرودگاه این شهر ۱۲ کیلومتر کیسه‌های پلاستیکی مصرف شده را برروی طناب آویزان کردند.

غلغعغ

استاد استتار 

در طبیعت موجودات بسیاری در رنگ عوض کردن و استتار استادند، اما توانایی استتار این مارمولک کوبایی با نام علمی آنول "Anol" (سرده) خیره کننده است.
للل

با تلفن همراه، بی تلفن همراه

تفکیک پیاده‌رو در شهر چونگ‌کینگ در چین برای عابرین پیاده که با تلفن‌همراه و یا بدون تلفن همراه در حال تردد هستند.

gjhhj

دوربین کنترل سرعت مجاز

دوربین‌های کنترل سرعت مجاز عکس این اسب در جاده ۴۵۵ به سمت اِپ‌ا شتاین در آلمان را ثبت کردند. این دوربین‌ها در صورتی که خودرویی با سرعت غیر مجاز در تردد باشد عکس آن را ثبت می‌کنند. البته بعدا معلوم شد این اسب با سرعت غیر مجاز در حرکت نبوده، بلکه سرعت بیش‌اندازه یک خودرو باعث به‌کار افتادن دوربین شده است.

fghhg

اگر فکر می‌کنید جا کم است!

اگر گاهی در مترو و قطار با ازدحام جمعیت روبرو هستید، این عکس قطار در هند را به‌خاطر بیاورید!

hhhj

بعضی‌ها هم بجای موش،"گربه می‌دوانند"

در دیدار بارسلونا با تیم الچه حضور یک گربه سیاه در میدان لحظاتی جریان بازی را متوقف کرد.

jkjj

خشم دکتر

دفاع دکتر ولادیمیر کلیچکو از عنوان قهرمانی جهان در مقابل کوبرات پولف..

hhug

دوچرخه در کابل برق فشار قوی

معلوم نیست چه کسی این دوچرخه را بر روی کابل برق فشار قوی قطار مسیر "وایل اَم راین" در ایالت بادن ووتنبرگ آلمان پرت کرده است. البته باید اشاره کرد که این دوچرخه از روی یک پل به پایین پرتاب شده و پلیس در جستجوی عامل این حرکت است.

hhg

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط