حضور طراحان تامی هیلفیگر، دونا کارن

حضور طراحان تامی هیلفیگر، دونا کارن

مجموعه بهاره طراحان در هفته مد نیویورک

در روز پایانی هفته مد نیویورک برای لباسهای زنانه بهاره ۲۰۱۵ که روز ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) آغاز شده بود، طراحان مشهوری چون تامی هیلفیگر، دونا کارن مجموعه جدید لباسهای زنانه را برای این فصل به نمایش گذاشتند. هفته مد نیویورک برای پاییز ۲۰۱۵، روز ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن ماه) به کار خود پایان داد.

مجموعه “آمریکایی” تامی هیلفیگر

تامی هیلفیگر، طراح مشهور مجموعه جدید لباسهای زنانه خود برای پاییز ۲۰۱۵ را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت. وی در این مجموعه از فوتبال آمریکایی الهام گرفته است.

بیش از۳۰ سال از آغاز تاسیس برند “تامی هیلفیگر” می گذرد. طراح آمریکایی می گوید که در این مجموعه قصد داشته سرچشمه های آمریکایی کمپانی اش را زنده کند.

 وی می افزاید: «من همیشه از ورزش در مجموعه هایم الهام گرفته ام. در این مجموعه جدید می خواستم ورزش را با چیزهای لوکس ترکیب کنم. چون به نظرم ، امروز مردم بیشتر دوست دارند اینطوری لباش بپوشند. همچنین می خواستم بگویم که تامی هیلفیگر، یک مارک کاملا آمریکایی است. از کارمان لذت می بریم. می خواهیم کارمان روح داشته باشد ، نگاهی سرحال و شاداب داشته باشیم

هیلفیگر در این مجموعه به سبک مخصوص خود که استفاده از پارچه های شطرنجی، کتهایی با پارچه های ضخیم و دامنهای پلیسه دهه ۷۰ میلادی است، وفادار مانده است.

در این مجموعه مانکنها شنلهای بزرگ، کتهایی از پوست بره و پیراهنهایی از جنس ژرسه بر تن داشتند. از پارچه هایی از جنس موهر و ابریشم استفاده شده.

نمونه کارهای این کمپانی را مشاهده میکنید.

غللغ

عفق

تاهت

غعغ

تتا

عع

عاتتا

عغاعغ

عهعه

الال

ع8ع

غعغ

غعف

غغع

عغاعهغ

 نیویورک، همچنین منبع الهام مجموعه جدید دونا کارن

در هفته مد نیویورک مجموعه جدید لباسهای زنانه پاییزه دونا کارن، موسس مارک تجاری “دانا کارن نیویورک” هم به نمایش گذاشته شد. منبع الهام طراح مد آمریکایی در این مجموعه هم مثل همیشه شهر نیویورک است.

وی می گوید: «نیویورک منبع الهام من است. تمام دنیاست. نیویورک فقط یک شهر نیست، بلکه نشانه ای است از جایگاه زنان در دنیای امروز ما و هرج ومرج زندگی روزمره آنهاست و کار من این است که لباسهایی طراحی کنم که پاسخگوی نیازهای آنها در چنین زندگی ای باشد

مجموعه جدید کارن ترکیبی ازپارچه های مختلف با برش های نامتقارن و لباسهای راحت و باز است. رنگ هایی که به کار گرفته شده عمدتاً رنگ های زمستانی بژ، سیاه، و خاکستری هستند که گه گاه با فیروزه ای، ارغوانی یا سرخ هم مخلوط شده اند.

این مجموعه برای زنان پرتحرک و فعال امروزی است که نیاز دارند برای موقعیتهای مختلف روزمره لباسی مناسب داشته باشند.

نمونه کارهای این کمپانی را با هم میبینیم.

غفعغفل

978غ87غ

عاعتا

غلغف

غلفغعفغ

غ7غع

8غععغ

غفغعف

78897

7غ7عغ

7غ7غع

عغعغ

ف

لعغغل

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط