ایده های نو برای کادوی عروس

 ایده های نو برای کادوی عروس

یادگاری

ایده هایی نو برای کادوی یادبود عروسی

کادوی یادبود عروسی شامل مجموعه ای از هدایا برای والدین، میهمانان و دیگر کسانی است که در برگزاری مراسم عروسی به شما را کمک کرده اند. این کادوهای یادبود نشان قدردانی شما از زحمات و حمایتهای آنهاست.

کادوی یادبود برای ساقدوشان کوچک

همه از دیدن کودکانی که لباس زیبا و یکدستی به تن کرده اند و با دسته گلهایی پشت سر عروس و داماد راه می روند، لذت خواهند برد. برای این کودکان مهم است بدانند که چقدر آنها را دوست دارید و از اینکه در روز عروسی تان حضور دارند، چه اندازه خوشحال و سپاسگزار هستید.

شما با اهداء کادوهای یادبود به این کودکان در روز عروسی می توانید از آنها تشکر کنید. برای دختربچه ها می توانید تی شرت، دست بند، اسباب بازی های فکری و کتاب خریداری کنید. برای پسربچه ها نیز می توانید از میان تی شرت، قلک، کتابهای سرگرم کننده و لوازم ورزشی هدایای مناسبی انتخاب کنید. همچنین با نوشتن نامشان و یا حرف اول اسمشان روی کادوها می توانید آنها را شگفت زده کنید.

کادوی یادبود برای ساقدوش های داماد

ساقدوش های داماد معمولاً بهترین دوستان، برادر، پدر و یا  برادر زن داماد هستند. آنها در تمامی مراحل برگزاری مراسم به شما کمک کرده و در روز عروسی همراه شما هستند.

اگر ساقدوش شما اهل گشت و گذارهای بیرون شهر و طبیعت است چاقوهای جیبی چندکاره، فلاسک و  ساعت جیبی ایده ها ی خوبی می تواند باشد. همچنین دکمه سردست، کیفهای مخصوص کارت و یا کتاب و سی دی مورد علاقه اش نیز می تواند او را شگفت زده کند.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط