از مدل موی تخیلی تا آرایش مدرن عروس

از مدل موی تخیلی تا آرایش مدرن عروس

جام‌جهانی آرایشگران

بیش از هزار شرکت‌کننده از ۵۰ کشور امسال در جام جهانی آرایشگران که در شهر فرانکفورت در آلمان برگزار می‌شود، شانه و قیچی به دست گرفته‌اند تا هنرشان را به رخ یکدیگر بکشند.

سرعت عمل، اجرای دقیق و ظرافت رمز کار بیش از هزار آرایشگری است که از ۵۰ کشور جهان به شهر فرانکفورت آمده‌اند تا برای اثبات اینکه در این حرفه بهترین‌اند، با یکدیگر رقابت کنند. این مدل‌ها در شاخه " Progressive Cut & Style" موهای چند رنگ خود را به نمایش گذاشتند.

لغا

آرایشگران در این جام جهانی در شاخه‌های متفاوتی با یکدیگر رقابت داشتند.

آرایشگران برای پیاده‌کردن ایده‌های خود روی موها، از مدل‌های زنده یا عروسکی استفاده می‌کردند. یکی از شروط مهم و اصلی برای هیئت داوران یک دست بودن مدل مو و برش دقیق آن بود، به طوری که همه مو به طور یک دست نشسته باشد.

این مدل در شاخه "آرایش عروس" به روی صحنه رفته است.

غعلغا

یکی دیگر از شاخه‌های این مسابقات "مدل موی تخیلی" بود که آرایشگران در آن قدرت تخیل خود در آرایش مو را به نمایش گذاشتند. در این شاخه عموما موها به دلیل اشیایی که در آرایش آن‌ها به کار رفته بود، ارتفاع زیادی داشتند.

در کنار شاخه‌هایی نظیر "مدل موی تخیلی" یا "آرایش عروس"، شاخه‌های "مدل ‌روزمره" یا "کلاسیک" نیز حضور داشتند.

موی مدل کوتاه که رسیدگی به آنها راحت باشد به رنگ بلوند؛ این پیشنهاد انجمن آرایشگران آلمان برای تابستان امسال است. اما در نمایشگاه فرانکفورت آرایشگران تصویری کاملا متفاوت را به نمایش گذاشتند. آنها موهایی نسبتا بلند با رنگ‌هایی نامتداول و برش‌هایی نه چندان پیش‌پا افتاده را پیش چشم تماشاگران خلق کردند.

تیم ملی آرایشگران آلمان از چندین ماه پیش خود را برای شرکت در این جام جهانی آماده کرده بود. فرانتس یوزف کوولر، مدیر هنری این تیم ۳۲ نفره بود که خود در سال ۱۹۸۲ جام جهانی این رقابت‌ها را بالای سر برده بود.

فرانتس یوزف کوولر جام جهانی آرایشگران را با توجه به نتیجه‌ای که آلمانی‌ها به دست آوردند "بزرگترین رخداد آرایشگری آلمان در ده سال اخیر" خواند.

ف6غف

لغفغ

غعف

عاعتا

عغعغ

فعغف

خنهخم

عغاعغ

غ76

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط