ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا با حضور ستارگان فوتبال داماد شد

ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا با حضور ستارگان فوتبال داماد شد

عروسی آندریاس اینیستا، هافبک تیم ملی اسپانیا

تنها یک هفته پس از درخشش آندریاس اینیستا، هافبک خلاق تیم ملی اسپانیا در فینال مسابقات جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۱۲) که منجر به برتری ۴-۰ تیم فوتبال این کشور بر ایتالیا گردید، این ستاره‌ی اسپانیایی مراسم جشن ازدواجش با «آنا اورتیز» را در قلعه‌ی تاماریت در حومه‌ی تاراگونا برگزار کرد.

در این مراسم، اعضای تیم قهرمان یورو ۲۰۱۲ و هم‌تیمی‌های اینیستا در باشگاه بارسلونا همچون لیونل مسی و نیز هم‌تیمی سابق او ساموئل اتوئو به همراه دوست دخترها و همسران‌شان حضور داشتند.

زمان کوتاهی پس از برگزاری مراسم ازدواج، اینیستا با پست کردن عکسی از این مراسم بر روی توییتر شخصی‌اش که ۳٫۹ میلیون دنبال کننده دارد، نوشت که «روز عالی بود. همین الان متاهل شدم

ورود اینیستا با آهنگ گلادیاتور؛اینیستا: مرسی که در این روز خوب درکنارم بودید.

پپ گواردیولا، مربی سابق بارسلونا، در جشن ازدواج آندرس اینیستا حضور داشت. علاوه بر پپ، برخی از هم تیمی های کنونی و هم تیمی های سابق اینیستا هم میهمان این جشن بودند.

درپایان این مراسم اینیستا با تشکر از مهمانانش گفت:« مرسی که در بهترین روز زندگی من به اینجا آمدید

غایبان این مراسم، بیسنته دل بوسکه، لوئیس آراگونس و تیتو ویلانووا، مربی کنونی بارسلونا بودند. غیبت لوئیس آراگونس دراین مراسم از روز قبل به اینیستا اعلام شده بودو سرمربی سابق ماتادورها از روز قبل به آقای داماد خبر داده بود که بنا به دلایلی دراین مراسم حضور نخواهد داشت.

گواردیولا در کنار همسرش در این جشن شرکت کرد ولی ترجیح داد که در مراسم آغازین جشن حضور نداشته باشد. روسای قبلی و کنونی بارسا هم در جشن حاضر بودند: خوان گاسپارت، خوان لاپورتا و سندرو روسل. لاپورتا و روسل وقتی همدیگر را دیدند، حتی با هم سلام و احوال پرسی هم نکردند تا خشم و دلخوری های موجود میان آنها همچنان ادامه یابد.

لب

غلغل

بلبف

لل

7غغ

عغعغ

عغاعغا

ااا

ل

للت

لغلغا

اال

غفغفل

عغعغ

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط