نذارید موهایتان زیاد پریشان شود

نذارید موهایتان زیاد پریشان شود

سلمانی آقایون

از زبان آقایان: ما مردها ممکن است از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار باشیم وقتی که از لباس هایی که پوشیده ایم راضی باشیم، خط ریش و اصلاح صورت ما تحت کنترل و دلخواه ما باشد. ولی خیلی راحت همه چیز به هم می خورد اگر ناگهان و ناخواسته حالت موی سرمان به دلائلی مرتب نباشد و کسانی که نباید ما را در آن وضع ببینند… موی پریشان داشتن همه چیز را به هم می زند

مهمترین اشتباه مردان، دیر به سلمانی رفتن است. آنقدر دیر که وقتی به سلمانی رفته اید همه می فهمند. برای همین پیشنهاد می کنیم هر دو هفته، یک دستی به موها در آرایشگاه ( یا خانه ) بکشید و هر ماه یک اصلاح انجام دهید. مهم این است که کسی متوجه نشود دارید تلاش اضافه برای دیده شدن می کنید. عادی و باحال ظاهر شوید.

تغیر ناگهانی آرایش مو برای خود آدم هم راحت نیست تا چه برسد بخواهید در برابر قضاوت دیگران و زِل زدن شان قرار بگیرید. اگر به فکر تغییری در خط ریش یا بلندی و کوتاهی موی تان هستید یا می خواهید به خاطر لباس خوبی که خریده اید به آرایشی متفاوت و مناسب دست یابید تنها شرطش این است که قدم به قدم به تغییر دلخواه نزدیک شوید. وقتی در سلمانی هستید توقع نداشته باشید که آرایشگر می داند شما چه می خواهید. درآینه می بینید چه اتفاقی می افتد پس اگر کوتاه کردن ها را دوست ندارید با صراحت به آرایشگرتان بگویید. 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط