آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها

آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها

چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب

بیشتر خانم ها در آرزوی لب های برجسته هستند.این درحالیست که بعضی ها از لب های بزرگشان لذت می برند بدون اینکه نیاز به هیچگونه آرایش،عمل جراحی و یا راه های دیگری داشته باشند.

اگر شما هم لب های کوچک و باریکی دارید،بهتر است بجای اینکه یکراست به دکتر زیبایی مراجعه کنید،این آموزشِ آرایشِ لب را امتحان کنید.

می توانید از روش زیر سازی برای برجسته کردن لب هایتان استفاده کنید تا طبیعی تر بنظر آید.تنها کاری که باید بکنید این است که مراحل زیر را دنبال کنید و این محصولات را تهیه کنید:

--- کرم پودر

--- مدادِ لبی که دو درجه از رنگ طبیعیِ پوستتان تیره تر باشد

--- یک لایه بردارِ لب (اسکرابِ لب)

--- نرم کننده یا مرطوب کننده ی لب

--- رژ لب

honey

قبل از اینکه کرم پودر را بزنید باید لبهایتان را نرم کنید.میتوانید یک لایه بردارِ لب یا همون اسکرابِ لب را از مغازه تهیه کنید و یا اینکه خودتان در خانه یک اسکراب تهیه کنید که در این صورت در یک ظرف کوچک ، یک قاشق سوپ خوری شکر سفید را با اندکی عسل مخلوط کنید و برای چند دقیقه روی لب هایتان بمالید.بعد با آب بشوئید و بلافاصله کرم نرم کننده بزنید.چند دقیقه صبر کنید تا جذب شود و در آخر با یک دستمال تمیز،باقی مانده کرم را پاک کنید. 

balm

قدم دوم این است : روی لب هایتان کرم پودر بزنید.بعد با مدادِ لب قهوه ای کمی بیرون از خط لبِ طبیعی تان بکشید.سپس مانند تصویر وسط لب هایتان چند خط بکشید و کمی پخش کنید.

و حالا رژ لب را بزنید.حتی می توانید یک رنگ تیره تر را نیز انتخاب کنید تا با آن دور تا دورِ لب را کمی تیره کنید تا برجسته تر به چشم بیاید.

از لب های بزرگ تان لذت ببرید !

ویدئویی در همین زمینه بیینید:

""جدیدترین و خلاقانه ترین ویدئو ها را در وب سایت جشنامه ببینید""video

 

 
 
 
نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دوستانتان در میان بگذارید.
دیدگاه

  اموزنده بود

  پاسخ

  من امتحان کردم نشد

  پاسخ

  من امتحان کردم نشد

  پاسخ

  من امتحان کردم عالی بود مرسی از راهنماییتون

  پاسخ

  من همیشه اینکارو میکنم ولی با مداد دو سه درجه تیره تر خطوط وسط لب هم نمیکشم فقط گوشه هارو تیره میکنم بطوری ک هرچی میاد سمت وسط لب محو تر و کمرنگ تر باشه بعد وسط لبم هم یذره مداد سفید میزنم در اخر رژ لب رو میزنم ,شاید دفه اول طبیعی ب نظر نیاد ولی با تمرین یاد میگیرین ک چطوری طبیعیش کنید😀

  پاسخ

  من امتحان کردم اما نشد ولی خب دوباره امتحان میکنم ممنون

  پاسخ

  نظر شما ...تل

  پاسخ

  جالب بوووووووود😘😘

  پاسخ

  جالب بوووووووود😘😘

  پاسخ

  بسیارجالب بود

  پاسخ

  اصلانمیشه

  پاسخ

  عالی بود فقط من براق کننده هم می زنم و روژم را پر رنگ می گذارم عالی میشه براق براق

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط