اگر بدانید کوتاه کردن مو چقدر خوبه همیشه این کار را میکنید

موی خود را حتما کوتاه کنید

اگر بدانید کوتاه کردن مو چقدر خوبه همیشه این کار را میکنید

کوتاه کردن موها برای تنوع ایده ی خیلی خوبیه.حالا چه موهای خود را خیلی کوتاه کنید چه فقط چند سانت از انتهای موهاتون را. برای کوتاه کردن موهاتون چیزهایی را باید در نظر داشته باشید:

کوتاه کردن مداوم موها باعث رشد سریع تر آنها نمیشود.کوتاه کردن موها به سلامت موی شما کمک میکند و تاثیر مستقیم روی رشد آنها نمی گذارد. انتهای موهای شما هیچ تاثیری روی فولیکول های پوست سر که باعث رشد موها میشود ندارد.

زود به زود به آرایشگاه نروید.به جای اینکه هر 6 تا 8 هفته برای مرتب کردن موهایتان به آرایشگاه بروید این کار 3 تا 4 ماه یک بار انجام دهید. موهای شما در این زمان ممکن است دچار مو خوره شود و احتیاج به آرایشگاه داشته باشید. با این کار در وقت و پول خود نیز صرف جویی میکنید.

لایه لایه کردن موهایتان در هنگام کوتاه کردن یک کار ضروری است.اگر موهای فر دارید لایه های نامنظم برای شما مناسب است و در صورتی که موهای صافی دارید از لایه های منظم برای موهایتان استفاده کنید.

قبل از اینکه بخواهید موهایتان را کوتاه کنید به سر خود شامپو نزنید.شما در هر صورت سر خود را میشویید پس نیازی نیست که بشره ی موی خود را دوباره خشک کنید.

لازم است که بدانید که موهای شما به طور طبیعی باید به صورت خشک کوتاه شود. پس دنبال آرایشگاهی باشید که موهای شما را خشک کوتاه کند.

برای کسانی که دنبال جایی هستند که با قیمت کمتر موهای خود را کوتاه کنند باید گفت که در اینترنت یا جاهای دیگری دنبال جاهایی باشید که افراد به صورت کارآموز در حال تعلیم هستند و دنبال مدل هایی برای کار کردن میگردند. زیاد نگران موهای خود نباشید این کارآموزان تحت نظر فرد حرفه ای کار میکنند وآنها نمی گذارند که موهایتان خراب شود.

موهای خود را به اندازه ی مناسب کوتاه کنید. اگر در فکر این هستید که موهای جلوی پیشانی خود را کوتاه کنید توجه کنید که با توجه به شکل صورت و نوع موهایتان چه مدلی بیشتر به شما می آید . معمولا برای صورت های مربعی شکل چتری های بلند تر با حجم کم توصیه میشود. در حالی که برای صورت های گرد  چتری های کوتاه زیباتر است.

کوتاه کردن موهایتان مراقبت از آنها را آسان تر نمیکند. برای اینکه موهایتان همیشه مرتب و زیبا باشد باید بیشتر به آرایشگاه بروید واین خود نیازمند زمان و پول بیشتر است.

اگر شما هر چند وقت یکبار موهای خود را کمی کوتاه نکنید موخوره های شما بیشتر و بیشتر میشود. اگر ته موهای خود را به صورت مداوم کوتاه نکنید مو خوره ها در طول موهای شما بیشتر خواهند شد و به مرور زمان موهای سالم شما نیز موخوره میگیرد. اگر دیدید که بیشتر موهای شما موخوره دارد وقت این رسیده که به آرایشگاه سری بزنید.

گزینه های مختلفی را در نظر داشته باشید. من مطمئن هستم که شما هر روز مدل موهای مختلفی را نگاه میکنید و می پسندید اما وقتی به آرایشگاه برای کوتاهی موهای خود میروید فقط یک مدل را در نظر نگیرید چرا که ممکن است آرایشگر شما برای شما توضیح دهد که مدل مد نظر شما برای صورت شما و نوع موهای شما مناسب نیست یا این مدل بیشتر از حد انتظارتان نیاز به مراقبت دارد.

نمیشه موهامون را نشوریم بریم آرایشگاه که... کثیفیم :( آرایشگره میندازتمون بیرون

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
خداییش راست میگه... کثیف باشه موهامون که خودمون از خجالت آب میشیم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
بایدهمیشه تمیزباشه چرانشورین که کثیف بمونه بعدبرین آرایشگاه موبایدهمیشه تمیزباشه

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من موهام تا پایین شونه هامه . کلیم موخوره داره . مامانم گفته باید کوتاه کنم . موخوره هام تا نزدیک گردنمه ینی من باید موهامو کوووووووتاه کوتاه کنم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من‌اگه موهاموکوتاه کنم بابام خونه راه نمیده دیگه چه برسه هرسه چهارهفته یه باربرم ارایشگاه دیگه بایدبرم توخیابون بخوابم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
نظر شما ...من موهام خیلی گوتا کردم کاشکی زودی بلد بشه

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
منم دوست دارم کوتاه کنم ولی شوهرم موی بلند خیلی دوست داره

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من موهام تا توی گودی کمرم هستن ولی یکم موخوره دارن و موهام خیلی لَخت و صاف هستن خیلی دوسشون دارم ولی کم پشت معلوم میشن چکار کنم تا پر بنظر برسن؟

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من موهام تا بالای کمرمه چون چند بار رنگ کردم الان خشک شده هرچیم نرم کننده روغن زیتون میزنم اصلا تاثیری نداره،چیکارکنم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من فكر ميكنم اگر بچه ها در دوران كودكى ويادر دوران دبستان موهايشان را كوتاه كنند خيلى بهتر است و در دوران راهنمايي به بالا موهايشان رابلند كنند و موهاى بلند خيلى معايبش از موهاى كوتاه زياد تره من فكر ميكنم كه موهام خيلى كم بلند ميشه من در پيش دبستانى موهام تا زانوم بود ولى مادرم كتاه كرد من از اون موقه اى كه به دنيا اومدم تا الا فقط دو بار موهامو كوتاه كوتاه كردم الا با اين متنى كه خوندم ميخوام برم موهامو پسرونه كنم واز سال بعد كه با راهنمايي ميرم بلند كنم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من خيلى دوست دارم برم موهامو پسرونه كنم ولى فكر ميكنم كم كم رشت ميكنه😭😭

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
وای موهام خیلی بلند تر از قبل شده

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
من چندساله موخوره دارم،چندبارم کوتاهی کوتاه کردم،حتی به شکل پسرونه،دکترم رفتم بی فایده بوده،ازهرگونه روغنی که بگین استفاده کردم تاالان ازحنام هم استفاده کردم،ولی تاالان بازم موخوره داره جیکارکنم بنظرتون؟یه راه حل مفید بهم بگین

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
باید چیکار کنم تا موهام زودتر بلند بشه؟

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
به نظرم به موهات سرکه سفید بزن چون سرکه موخوره را می سوزونه من قبلا این کارو کردم ولی الان پسرونش کردم😣😣😣

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
منم موی بلند دوست دارم

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
چه مدل مویی باعث آسیب کمتر به مومیشه؟مثلا باز بزاریم مو هامونو بهتره یا ببندیم؟چون یه وقتایی گرد و خاک جذب می کنه موهام و باعث خشکیش میشه

تعداد موافق:
تعداد مخالف: 0
*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط

 1. جشنامه
 2. زیبایی

مقالات پربازدید

محبوب ترین ها

 1. آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب
 2. 4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  مبتلایان به تبخال...ازاین کابوس راحت شوید