فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان ‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است.

جشنامه

فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان ‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است.

فرهنگ ما، فرهنگ جشن و شادی است. جشن هایی که جان‌مایه‌ی آنها شادی و سرور و شکرگزاری است. ایده گردآوری آیین ها و سنن جشن‌ها پیش از این مطرح نشده و اقدامی درمورد آن صورت نگرفته است. این ایده نیروی محرکه ما بوده است تا آستین‌ها را بالا بزنیم و در نتیجه وب‌سايت "جشن‌نامه" به عنوان نخستین مرجع تخصصی آنلاين درباره جشن‌های ایرانی، با هدف اطلاع‌رسانی، و کمک‌رسانی به کاربران برای برگزاری جشن‌ها و مراسم شادی راه‌اندازی شد. جشن نامه به همه جشن ها مثل : عروسی ،تولد مناسبتها و سالروزها ، جشن های محلی و .........می پردازد و افزون بر مقلات و مطالب کاربردی و ارائه راهکارهای گوناگون برای برگزاری هر چه بهتر جشن ها ومراسم شادی ، به معرفی برندهای داخلی و خارجی در صفحات ویترین خود  نیز پرداخته است.

نحوه ی برگزاری جشنها همواره از دلمشغولی های ما ایرانیان بوده است. در این مجموعه تلاش می کنیم، با ارائه ی ابزار و خدماتی مانند نحوه ی برآورد هزینه ها، تهیه ی لیست میهمانان و جدول برنامه ها همراه شما باشیم و از جشنهای شما شاهکاری زیبا بسازیم. با مراجعه به گالری عکسها و فروشگاههای ما می توانید در رؤیاهای خود سفر کرده و از تازه ترین و زیباترین محصولات روز دیدن نمایید. همچنین، پیشنهادات و توصیه های مفیدی نیز درقالب مقاله ارائه می شود که با در نظر گرفتن آنها بهترین انتخابها را خواهید داشت.

امید است سهم کوچکی در هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن جشن های شما داشته باشیم و هر جشنتان به دلپذیرترین و زیباترین لحظه های عمرتان تبدیل بشود .باشد که همیشه در سرور و خوشی زندگی کنید .

*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط

 1. جشنامه
 2. جشن باستانی

مقالات پربازدید

محبوب ترین ها

 1. آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب
 2. 4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  مبتلایان به تبخال...ازاین کابوس راحت شوید