جشنواره ملی ایده برتر :

جشنواره ای برای کشف استعداد ، خلاقیت و نوآوری شما در همین نزدیکی !

تاریخچه

اخبار

برنامه ها

برندگان

جشنواره ایده برتر جایی است که شما ایده‌ها، اختراعات، اندیشه‌ها وافکارتان را برای فروش ارائه می‌کنید و خریدارانی که به ایده شما نیاز دارند این ایده را در یک فضای رقابتی به بهترین قیمت ممکن می‌خرند.

 

هرچه ایده شما جذاب‌تر باشد و متقاضی بیشتری داشته باشد احتمال افزایش قیمت ایده شما بیشتر است.

 

در این جشنواره علاوه بر آموزش و آشنایی با شیوه تبدیل ایده به طرح اجرایی و تکمیل علم به ثروث ، کسب جایزه جشنواره ایده برتر و معرفی ایده خود در غرفه های نمایشگاهِ تخصصی در نظر گرفته شده، شما می توانید ایده های خود را با حضور صاحبان صنایع به شیوه کاملا ایمن و قانونی به فروش برسانید.

 

معیار های ارزیابی ایده ها در این جشنواره، نوآوری، درجه پختگی و تازگی، امکان تولید یا به نتیجه رسیدن، ارزش افزوده اقتصادی، فراگیری استفاده در جامعه، درجه رفع مشکلات جامعه و امکان ارائه در صحنه جهانی است.

شرکت در جشنواره بدون محدویت سنی و تخصصی بوده و ایده های مستخرج از پایان نامه ها و مقالات علمی- پژوهشی در آن پذیرفته میشود.

سقف جوایز برای برگزیدگان تا 1،000،000،000 ریال خواهد بود.

این جشنواره هر ساله با هدف ترویج و تشویق خلاقیت و نوآوری، شناسایی نیروهای خلاق و برقراری ارتباط با آنها و شناسایی قابلیت‏‏های فناوری موجود در کشور، در گروه‌های مختلف علمی در طول این 11 سال برگزار شد.

24 ایده در 13 گروه علمی به­ عنوان ایده­ های برتر یازدهمین دوره­ ی جشنواره در منطقه سه فناوری، برگزیده شدند که 13 ایده از تهران ، 3 ایده از سمنان ، 3 ایده از مازندران ، 2 ایده از گلستان ،2 تا از البرز و 1 ایده از قم بوده است.

تالار وحدت ،تالار رودکی ،مرکز همایشهای برج میلاد، تالار اصلی تئاتر شهر، خانه هنرمندان ایران، فرهنگسرای ارسباران(هنر)، ایوان شمس، سالن پژوهشکده فرهنگ ،هنر و معماری
مکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاری
آداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسوم