نخستین جشنواره شعر نیاوران :

جشنواره شعر نیاوران فراخوان داد،نخستین جشنواره شعر نیاوران با هدف اعتلای زبان پارسی و ترویج صلح و دوستی، در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

اخبار

برنامه ها

کی و کجا

بر اساس گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران برای شرکت کنندگان محدودیت سنی و منطقه ای وجود ندارد، قالب اشعار ارسالی به جشنواره می تواند کلاسیک، آزاد و ترانه باشد، شاعران طنزپرداز نیز می توانند اشعار خود را در قالب های یاد شده به جشنواره ارسال کنند و شرکت کنندگان می توانند حداقل 3 و حداکثر 5 اثر به دبیرخانه ارسال کنند.
همچنین هر شرکت کننده می تواند علاوه بر شرکت در یکی از بخش های آزاد، در بخش ویژه نیز شرکت کند، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به صورت تایپ شده در WORD ، به همراه مشخصات کامل به دبیرخانه جشنواره به نشانی اینترنتی Adabi@fniavaran.ir ارسال و یا پرینت آثار خود را به همراه سی دی فایل Word و مشخصات کامل به صندوق پستی 1954857413 دبیرخانه ارسال کنند.

دبیرخانه حق چاپ آثار رسیده در مجموعه شعر ویژه جشنواره را دارد و اولویت انتخاب در مرحله نهایی نیز با آثاری است که در جشنواره های دیگر برگزیده نشده باشند.
آخرین مهلت ارسال آثار، پایان وقت اداری روز شنبه 9/8/94 خواهد بود.

با توجه به جایگاه ویژه فعالیت های کانون ادبی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و استقبال چشمگیر اهالی شعر و ادب از برنامه های این کانون نخستین جشنواره شعر نیاوران به منظور کشف استعدادهای جوان در حوزه ادبیات با انتشار فراخوان و بررسی آثار در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

آئین پایانی جشنواره، روز سه شنبه 8/10/94 همزمان با سالروز ولادت باسعادت پیامبر اکرم(ص) برگزار می شود.
علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت فرهنگسرای نیاوران به آدرس www.fniavaran.ir مراجعه کنند.

تالار وحدت ،تالار رودکی ،مرکز همایشهای برج میلاد، تالار اصلی تئاتر شهر، خانه هنرمندان ایران، فرهنگسرای ارسباران(هنر)، ایوان شمس، سالن پژوهشکده فرهنگ ،هنر و معماری
مکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاری
آداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسوم