راهنمای انتخاب میز کار

راهنمای انتخاب میز کار

مبز مدیریت کلاسیک و میز اداری کلاسیک

رایان میز تلاش می کند در تولید انواع میز مدیریت کلاسیک ، میز اداری کلاسیک با بهترین کیفیت پیشتاز بوده و رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

 

 

 

راهنمای  انتخاب میز کار

ایجاد محیط اداری کلاسیک کارآمد

 

شما چه در محیط کارتان قراردادهای کلان ببندید و یا چند تا برگه را بخواهید امضا کنید و یا حتی کاغذبازی های معمول را سرو سامان بدهید، در هر حال به چیزی بیش از یک میز فلزی و صندلی های پخش شده در گوشه و کنار نیاز دارید. در ادامه 9 نکته برای ایجاد یک فضای کاری مؤثر و زیبا را برای شما می گوئیم.

موقعیت، موقعیت، موقعیت

شما ساعات کاری زیادی را در محل کارتان می گذرانید پس خودتان را محصور نکنید. قبل از انتخاب باید اول خودتان را بشناسید. آیا در محیط و فضاهای شلوغ بهترین کارایی را دارید یا برای راندمان بیشتر در کارتان باید در یک محیط ساکت کار کنید؟ اگر کارتان با ارباب و رجوع است بهتر است یک فضای خصوصی برای خودتان ایجاد کنید.

ظاهر و ترکیب را فدای عملکرد نکنید.

میز، قفسه ها و فضای اضافی شما باید در خدمت شما باشند نه شما در خدمت آنها! قبل از انتخاب مبلمان اداری، فکر کنید ببینید چه وسایلی را نیاز دارید و بعد به دنبال آنهایی بروید که هم زیبا بوده و هم کارایی دارند.

 یک صندلی بی نظیر برای میز مدیریتی خود انتخاب کنید.

شما ساعت های زیادی را در حالی که پشت میزتان نشسته و به صندلی خود تکیه داده اید می گذرانید. پس خریدن یک صندلی راحت، زیبا و استاندارد ارزشش را دارد.

دیوار را به رنگی که دوست دارید رنگ آمیزی کنید.

رنگ "بژ اداری" که این روزها مد شده را فراموش کنید. شما به رنگی نیاز دارید که در طول روز موتورتان را گرم نگهدارد. در مورد تأثیر رنگ ها بر روحیات افراد تحقیق کنید.

به خودتان یک منظره هدیه بدهید!

میز اداری تان را در محلی قرار دهید که چیزی جالب تر از یک دیوار خالی در دیدرس تان باشد. حتی اگر عاشق رنگ ها باشید. وقتی سرتان را از کامپیوتر یا اوراق خود بیرون میاورید، یک نور طبیعی که از پنجره می تابد ایده آل خواهد بود. ولی اگر در اتاق پنجره وجود نداشت یک تابلوی زیبا به دیوار بیاویزید.

اجازه ورود نور را بدهید.

 اگر نور کافی به فضای اداری شما برسد، ازخیلی از سردردها و چشم دردها پیشگیری خواهید کرد. میز اداری خود را جایی قرار دهید که نور به پشت آن بتابد

میز مدیریت کلاسیک.

 

بهترین میز مدیریت کلاسیک و صندلی را انتخاب کنید.

میز مدیریت کلاسیک  باید در جایی قرار بگیرد که به چشم بیاید و همچنین افراد بتوانند به آن نزدیک شوند. صندلی نیز باید ارتفاع و زاویه شان قابل تنظیم باشد. بخصوص اگر قرار باشد بیش از یک نفر از آن استفاده کند. قبل از خرید حتماً روی آن نشسته و راحتی و تناسبش را امتحان کنید

 زیبایی شناسی و تأثیر گذاری خوب

اگر کار شما بطوری است که خیلی با ارباب رجوع، مشتری یا ملاقات کننده ها سروکار دارید، پس بسیار حیاتی است که در لحظه اول تأثیر خوبی روی آنها بگذارید. این بدان معنی است که تمام مبلمان اداری باید تمیز، مرتب، نو و هماهنگ باشند. بهتر است در محیط اداری خود از صندلی و میز مدیریت کلاسیک استفاده کنید تا هم مجلل و شیک به چشم بیاید و هم تأثیر دلخواه را بگذارد. فقط دقت داشته باشید که صندلی و میزاداری کلاسیک شما به سایر وسایل، لوازم و مبلمان اداری شما هماهنگ باشد.

 مقالات و تحقیقات بسیاری راجع به تأثیر فضای اداری در حالات و عملکرد افراد وجود دارد. در این تحقیقات بر روی نور طبیعی خیلی تأکید شده چون نور طبیعی نیز بر بهبود حال و احوال افراد نیز تأثیر بسزایی دارد

الهام بخش خودتان باشید.

برای اینکه انگیزه خود را در کار بیشتر کنید، یک تابلوی هنری و یا یک قاب عکس خاطره انگیز روی میزتان بگذارید. یک تابلو از شهر پاریس می توانید خلق تان را عوض کند، و یا عکس از فرزندان تان به شما یادآوری می کند که تمام کاری که میکنید برای آنهاست و هدف بزرگی پشت کارهایتان است.

میز اداری کلاسیک

میز و صندلی اداری کلاسیک

رایان میز تلاش می کند در تولید انواع میز مدیریت کلاسیک ، میز اداری کلاسیک ، میز اداری مدرن، میز مدیریت مدرن ، میز کارمندی مدرن و مبلمان اداری مدرن با بهترین کیفیت پیشتاز بوده و رضایت مشتریان را به خود جلب کند. ما به مشتریان گرانقدر خود تضمین می دهیم که بهترین فضای اداری را برای شما که لایق بهترین ها هستید، با طراحی و مشاوره رایگان خود به صورت حضوری پدید آوریم. یک میز مدیریت کلاسیک می تواند به اشکال مختلف بنا بر سلیقه شما طراحی شود ولی معمولا در بین طرح ها, طرح های مستطیلی شکل رایج ترند و پر طرفدارترین نوع آن می باشند. از جمله عوامل مهم در هنگام انتخاب میز مدیریت کلاسیک  فضای داخلی محل مورد استفاده شما است. همچنین نباید بودجه و هزینه در نظر گرفته شده را نیز فراموش کرد.

میز مدیریت خاص

شرکت تولید رایان میز با بررسی نیازهای مشتریان خود، یک تیم طراحی ایده ال با جذب خبره ترین نیروها و طراحان (متخصص در طراحی فضای کار اداری کلاسیک ) راه اندازی و جمع آوری کرده که با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاههای برش و رنگ آمیزی ، قدرت تیم تولید خود را افزایش داده است.

قیمت میز مدیریت کلاسیک و سلطنتی

از گالری رایان میز دیدن کنید و برای اطلاع از قیمتهای مناسب ما با شماره  09016507237 تماس بگیرید.

منبع : https://rayanmiz.com/

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط