طراحی و دوخت لباس

طراحی و دوخت لباس

آموزش طراحی لباس

با ما همراه باشید تا نکات مهمی را برای کسب تجربه و موفق شدن در این زمینه به شما پیشنهاد دهیم و مدرسه مد و طراحی خانم مهسا زارع را به شما معرفی کنیم.

 

برای آشنائی با کلاس های ما از پیج زیر  http://mahsazare.com/su-ykbubljvc05

جهت مشاوره و اطلاع از دوره ها با شماره های زیر در ارتباط باشید ...

‎‪ 02188089546  :  شماره  تلفن
 
شماره واتساپ :  09106753669  /  09128908306
 
ایمیل  : info@mahsazare.com
 

آموزش طراحی لباس

طراحی و دوخت لباس، حرفه و شغلی است که برای خیلی از خانمها جذاب است . برای رسیدن به این شغل باید آموزش ببینید و مهارت های زیادی را بدست بیاورید. برای تبدیل شدن به یک طراح لباس،علاوه بر نگاه عیمق به فرم و شناخت رنگها، با طراحی و ساخت و برش الگو و خیاطی و آشنایی کافی با نرم افزارهای طراحی لباس نیز داشته باشید. مطالعه و دنبال کردن مد وفشن بطور کلی ، آگاهی از اخبار و به روز بودن نیز به شما کمک چشمگیری می کند. با ما همراه باشید تا نکات  مهمی را برای کسب تجربه و موفق شدن در این زمینه  به شما پیشنهاد دهیم و همچنین مدرسه مد و طراحی خانم مهسا زارع را به شما معرفی کنیم.

رشته طراحی لباس

معمولا اکثر طراحان مد سه راه را برای ورود به دنیای مد و فشن طی کرده اند 1- گذراندن دوره های آکادمیک و دانشگاهی و  طراحی و ساختن مجموعه و کالکشن از نمونه کارها و ارائه به شرکتها و برندهای مد  2- گذارندن دوره های آموزش طراحی لباس در مدارس طراحی لباس و با کار در مزونها و شرکتهای تولیدی و برندها تلاش خود را برای کسب تجربه  و در نهایت طراحی و ساخت مجموعه شخصی و دوخت و با بازاریابی و فروش ، راه خود را برای ورود به بازار و دنیای مد هموار می کنند. و راه سوم بعد از آموزش و کسب تجربه بعنوان فریلنسر پروزه های مخلفی را انجام می دهند.بهر حال تصمیم گیری در مورد اینکه کدام بخش از دنیای مد برای شما جذاب است و در کدام بخش می خواهید فعالیت کنید مهم و سرنوشت ساز است.

معرفی مدرسه مد و طراحی لباس خانم مهسا زارع

در آکادمی مد و طراحی لباس مهسا زارع از شیوه های و متدهای آموزشی به روز و نوآورنه برای طراحی دوره ها و آموزش هنرجویان طراحی لباس بکار گرفته می شود در دوره طراحی لباس ، با آموزش اصول نظری طراحی و با گذراندن کارگاههای عملی سعی می شود تا هنرجویان از توانایی های روش شناختی بهره مند و مد را بعنوان زبان و ادبیات تفسیر خواسته های جامعه بشناسند.

 در مدرسه مد و طراحی لباس مهسا زارع آموزش کاملا کاربردی و با تمرکز به کسب تجربه کارگاهی ، به شیوه ای به هنرجو آموزش داده می شود که مانند یک طراح حرفه ای بیاندیشد و عمل بکند. هنرجویان با طی کردن دوره های نظری و عملی با تکنیکهای نمایشی و بصری  هنرهای تجسمی و فن اوری سنتی و صنعتی آشنا و قادر خواهند بود ات ایده های خود را پیاده سازی و تفکر خود را به سبک شخصی تبدیل کنند.

فرآیند آموزش در مدرسه مد مهسا زارع

در طی این دوره ها ما سعی می کنیم تا توانایی ها و استعداد هر هنرجو را بهتر بشناسیم  و با ارائه دوره های تخصصی و عملی با متد های نو آورانه  بتوانیم استعدادهای هنرجویان را شکوفا کنیم  و بهین دلیل است که هرکسی می تواند در این دوره ها همه می توانند شرکت کند حتی آنانی که هیچگونه اطلاعات و یا تجربه ای ندارند  و تا  دروس وبرنامه ها و شیوه تدریس کاملا شخصی ساز براساس همان توانایی ها آموزش داده شوند.برنامه آموزش در مدرس خانم مهسا زارع به گونه ای طراحی شده اند که هنرجو علاوه برآشنایی با طراحی پارچه  و لباس و صنعت نساجی با اصول طراحی لباس و مد و مدل سازی آشنا متبحر می گردد . طی این دوره ها جنبه های اصلی دنیای مد بررسی و تحلیل می شود. هنرجویان در طی این دوره ها بطور کامل با تمامی تکنیکها  در زمینه طراحی و ساخت و تولید یک مجموعه آشنا خواهند شد.

دپارتمانها آموزشی در مدرسه مد و طراحی لباس به ترتیب

 

دپارتمان طراحی شامل دوره جنسیت سازی و آناتومی میباشد : دوره تدابیر خطی  / دوره رنگ شناسی 

دپارتمان شناخت اصولی لباس : دوره تدابیر خطی / دوره رنگ شناسی 

دپارتمان خلاقیت و مهارت : کارگاه خلاقیت /کالکشن سازی / پورتفلیو 

دپارتمان استایل : دوره سبک پوشش (استایلینگ ) / دوره سبک شناسی 

دپارتمان اکسسوری شامل: دوره طراحی تاج / دوره تاپ استری و مکرومه /دوره پارچه سازی 

دپارتمان خیاطی شامل : دوره الگو و دوخت /دوره الگو و دوخت لباس شب و عروس /دوره الگو و دوخت مانتو 

 

 دوره های طراحی لباس با نرم افزار

درطی این دوره ها هنرجو با نرم افزارهایی مثل : نرم افزار مارواوس و کلو-و نرم افزار پروکریت کار خواهند کرد  و با تکنیکهای تصویر سازی دیجیتال آشنا خواهند شد

 برای مشاوره و ثبت نام با شماره تلفن 09128908306 و یا با شماره  تلفن آموزشگاه 02188089546 لطفا تماس بگیرید

 

 

 

*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط