راه های رفع خستگی صورت و جلوگیری از پیری زود رس

راه های رفع خستگی صورت و جلوگیری از پیری زود رس

5 راه مقابله با آثارخستگی و جلوگیری از پیری زودرس

راه های رفع خستگی صورت و جلوگیری از پیری زود رس

حتی اگر زندگی پر از مشغله ای داشته باشید ، مسلماً نمی خواهید اثر آن روی صورتتان مشخص شود.تمام استرس ها و کم خوابی های شماباعث می شود سن تان را پیر تر از اونی که هستید، نشان بدهد.

وقتی به آینه نگاه می کنید تنها چیزی که می بینید یک پوست خسته و چروک های زیاد است.در حالی که در کنار یک زندگی شلوغ، به راحتی می توانید با کمی آرایش و رعایت چند نکته ی کوچک، با این آثار مبارزه کنید .

 

1- پوستتان را مرطوب کنید.

humid

قدم اول مرطوب نگاه داشتن پوست است. پوست برای اینکه بتواند خودش را ترمیم کند نیاز به رطوبت کافی دارد.بعلاوه،یک کرم مرطوب کننده حاوی ضد آفتاب می تواند تمام روز در ضمن اینکه قرمزی و باد صورت را از بین ببرد،از پوست شما هم مراقبت کند.

 

2- خط چشم بکشید.

eye

ممکن است شما خط چشم مشکیِ مورد علاقه ی خود را پیدا کرده باشید،ولی دست نگه دارید! در عوض یک خط چشم  با رنگِ بژ را انتخاب کنید و آنرا زیر پلک پائین بکشید.این کار باعث می شود درخشندگی چشم ها بیشتر شده و قرمزی آنرا خنثی کند.میتوانید از رنگ سفید هم استفاده کنید ولی ممکن است بیش از حد جلوه کند.در عین حال استفاده از خط چشم مشکی یا هررنگ دیگری که بخواهید برای پلک بالاییِ تان نیز زیبا به نظر می رسد.

 

3-پوستتان را روشن کنید.

lighten

درحالی که کرم های دور چشم هم می توانند مفید باشند،یک فاندیشین روشن کننده ی سبک خیلی بهتر خواهد بود. از فاندیشینی استفاده کنید که پوست صورت را یکدست میکند و روزنه ها  را می پوشاند.بخش روشن کننده ی آن باعث درخشان تر شدن پوست شما و در نتیجه  سر حال تر شدن شما می شود.

 

4- رنگ بیشتری بکار ببرید.

color

زمانیکه خسته هستید ،سرخی صورت بهترین دوست شما خواهد بود.برای اینکه رنگ گونه هایتان طبیعی به نظر برسد،از یک سایه صورتی روشن که دارای رگه های طلائی یا براق است استفاده کنید.این کار به کل صورتتان درخشندگی خاصی می دهد و باعث می شود جوان تر به نظر آیید.از سایه ی نارنجی یا بژ بپرهیزید چون نتیجه ی معکوس دارد.

 

5-ترمیم و پیشگیری کنید.

repair

بهترین راه برای مبارزه با اثرات مخرب یک زندگی پر مشغله بر روی صورتتان،استفاده از یک کرم شب ضد پیری است.این کرم ها اثرات ناخواسته ی استرس زیاد و خواب کم را از بین می برد.انها بسرعت جذب می شوند و کار خود را که کم کردن چروک ها و ترمیم کردن مشکلاتِ پوست است را در تمام طول شب انجام می دهد.

از بین بردن نشانه های پیری زودرس و خستگی خیلی راحت تر از پوشاندنِ آنها بصورت روزانه است.اگر استفاده از این کرم ها را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانید ، از نتیجه ای که یک کرم کوچک میتواند داشته باشد ، شگفت زده خواهید شد. 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط