بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیبا ترند

بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیبا ترند

آیا می خواهید برای مردان زیبا تر و جذاب تر باشید ؟ آرایش نکنید..

به نظر خیلی از مردان، هیچ چیز زیباتر از صورت طبیعی زنان نیست. در این مقاله سعی کردیم به بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیبا ترند بپردازیم.

بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیباتر هستند

زنان با آرایش می توانند زیباتر شوند و البته حق شان است هر طور که احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند رفتار کنند. در ضمن بعضی شرایط نظیر محدودیت های لباس و حجاب نیز زنان را  وا می دارد تا از طریق آرایش از حداقل فرصت بیشتری استفاده را برای  خود فراهم کنند تا احساس خوب از ظاهر خود داشته باشند. اینجا به بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیبا ترند می پردازیم:

اعتماد به نفس

زنانی که با غرورِ تمام صورت خودشان را به همان شکل طبیعی نگه می دارند از اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستند و اعتماد به نفس، باعث جذابتر شدن زنان می شود.

حس صمیمیت

اگر زنی در حین اشنایی با یک مرد آنقدر راحت است که بدون آرایش خود را ابراز کند نشان می دهد که حس صمیمی بین شان در حال شکل گرفتن است.

فروتنی

از دید مردها، زنان بی ارایش یا کم آرایش  خاکی و فروتنی هستند. یکی از شواهد منطقی این است که مردم می گویند فردی که وقت کمتری برای جلوه خود تعیین می کند احتمالا از خودخواهی کمتری برخوردار است.

زیبای طبیعی

یکی از نشانه های غریزی که مردان را مجذوب خود می کند سلامت زنان است. رنگ طبیعی گونه ها و چشمان آرام و لب های خندان ملاک های طبیعی برای زیبای زنان هستند.

without makeup

ماجراجو و پر تحمل بودن

زنانی که از نشان دادن لکه و پیس ها به دیگران و همیشه  مرتب و کامل نبودن، نمی هراسند نشان می دهند، اهل ماجراجویی و البته همسفرهای خوبی هستند و از روبرو شدن با سختی ها نمی هراسند.

ارتباط راحت تر

زنانی که همیشه با آرایش کامل و لباس رسمی ظاهر می شوند از نظر مردان، غیرقابل دسترس هستند ولی زنان با آرایش ساده و رفتارمعمولی، مردان را از لاک دفاعی خارج می کنند و جرئت آشنایی و معرفی خودشان را بیشتر می بینند.

درخشش شخصیت

هنگام برقرار کردن روبط اجتماعی زمانی که زنان آرایشی ندارند، باعث می شود هم خودشان و هم دیگران تمرکزشان بر روی شخصیتشان باشد و این فرصتی است برای آنها تا بدرخشند.

نجیب تر

آرایش سنگین در وهله اول زنان را از نظر جنسی مورد قضاوت قرار می دهد و به نظر می رسد زنان با آرایش خیلی کم، معصوم و نجیب تر به نظر می رسند. مردان دنبال شریک زندگی برای طولانی مدت هستند برای همین طبیعی بودن و سادگی آرایش را به طور غریزی و ناخودآگاه  به ماندگاری و تعهد زناشوی ربط می دهند.

 

نظرات و پیشنهادات خود را درباره مقاله بررسی اینکه چرا زنان بدون آرایش زیبا ترند با ما در میان بگذارید.

دیدگاه

  واقعا؟

  پاسخ

  عالی بود

  پاسخ

  سلام. واقعا همینطوره. زنان بدون آ رایش و جراحی نه تنها از نظر ظاهری، فکری و شخصیتی زیباتر و با اعتماد به نفس تر بلکه قابل اعتماد تر هستند حتی اگر صورت پر از چین و چروک و لک داشته باشند.

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط