بهترین نکته های آرایشی 2016

بهترین نکته های آرایشی 2016

رازهای ناگفته ی آرایشی برای شمایی که عجله داری و فرصتی برای آرایش ندارید

اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که خیلی کار دارند و فرصت کافی برای آرایش ندارند بهترین نکته های آرایشی 2016 برای تان ایده آل است.

* لب هایتان را با روغنِ نعنا، بزرگ و گوشتالو کنید. این روغن پوست را تحریک کرده و خون را به لب هایتان می آورد که باعث بزرگ تر شدن لب ها میشود.

* با یک حرکت ساده، خط چشم و ریمل را با هم ترکیب  کنید: پشت قسمت بالاییِ فرمژه را با مداد چشم سیاه خط بکشید و بعد مژه هایتان را با آن فر کنید. و حالا یک خط چشم دارید !

curler

برای اینکه چشم تان درشت تر دیده شود، داخل چشم تان را مدادِ چشم سفید رنگ یا بژ روشن بکشید. با این کار چشمتان شاداب تر و بزرگ تر می شود.

اگر یک فوندیشن خریدید و وقتی آمدید خانه دیدید که رنگش خیلی تیره است، گریه نکنید! می توانید با اضافه کردن مقداری کرم مرطوب کننده به آن رنگش را روشن تر کنید.

برای اینکه بوی عطرتان طولانی تربماند، یک لایه ی نازک از وازلین روی قسمت هایی از بدنتان که نبض دارد بزنید و بعد عطر را اسپری کنید.

perfume

زمانی که وقت ندارید و واقعاً نمی خواهید دیر به قرارتان برسید، برای آرایش کردن باید یا روی چشم هایتان تاکید کنید یا لب ها، نه هر دوی آنها.

وقتی می خواهید مسافرت بروید، فقط ریمل و یک برسِ سایه ی تخت بردارید، چون ریمل می تواند بجای خط چشم هم کار کند. تنها کاری که باید بکنید این است که با برس ریمل کمی مایه ی ریمل را روی برس سایه بمالید، بعد آنرا به پشت چشمتان بزنید.

makeup

ریمل تان را با ریختن چند قطره مایعِ لنز داخل آن، نرم تر و روان تر کنید.

همیشه یک بسته دستمال مرطوبِ آرایشی بغل تخت خواب تان بگذارید برای شب هایی که آننقدر خسته هستید که نمی توانید آرایشتان را پاک کنید.

 

 

با نظرات و پیشنهادات خود در مورد مقاله بهترین نکته های آرایشی 2016 ما را خوشحال کنید.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : stylehuntworld.blogspot

دیدگاه

  2016 داره تموم میشه یه فکر دیگه بکنیم

  پاسخ

  تو دوست کی هستی

  پاسخ

  خوب بود ولی اینکه خط چشم رو با برس سایه بزنیم یا مداد مشکی رو روی فر مژه بزنیم مسخره اس همه میدونن خط چشم باید بی نقص باشه اگه کج و کوله بکشی همون بهتر ک نکشی بقیه ارایشت خراب شه مجبور بشی بشوری

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط