طراحی روی قهوه با کف شیرباویدئوی آموزشی

طراحی روی قهوه با کف شیرباویدئوی آموزشی

نشستن تو کافه های پاریس را با یادگیریِ این طراحی ها تجربه کنید

وقتی حرف از قهوه است نمی توان بوی خوش آن را فراموش کرد.در کنار بوی خوب باید زیبا هم باشد پس این طراحی روی قهوه با کف شیربا ویدئوی آموزشی را از دست ندهید

این روزها تزئینات روی فنجان قهوه خیلی محبوب شده تا جایی که هر کسی که طرفدار پروپا قرصِ قهوه باشد ، بدش نمی آید آنرا امتحان کند.بخاطر همین "جشنامه" تصمیم گرفت روش درست کردن و نکته های تزئین روی قهوه را به شما آموزش بدهد.

مهم ترین نکته اینه که باید اینکار را خیلی تند و سریع انجام دهید.

وسایلی که نیاز دارید شامل یک فنجانِ دهان گشاد ،یک شاتِ قهوه ی با کیفیت،شیر سرد و دستگاه اسپرسو مجهز به دسته ی بخار( اندازه ی کوچک  و خانگیِ این دستگاه قیمت بالایی ندارد)

- شیر را انتخاب کنید.بهترین شیر برای فوم یا کف شیر،شیرِ پر چرب است.

- قهوه تان را درست کنید.سعی کنید آن را طوری درست کنید که روی قهوه کمی کف بماند.

- در حالی که قهوه آماده می شود شیر را بخار دهید.این کار برای این است که نه قهوه تان زیاد سرد شود نه شیر.هردو همزمان آماده شوند.

steam

- دسته ی بخارِ دستگاه را کمی به درون شیر ببرید و آنرا روشن کنید.با بالا و پائین کردنِ ظرف شیر،چند بار دسته ی بخار را بیرون بیاورید و دوباره به داخل شیر ببرید.نباید آنرا به صورت افقی تکان دهید.زمانی که ظرفِ شیر بحدی داغ شد که نتوانید آنرا لمس کنید،آن زمان است که شیر آماده است.

- بلافاصله،سریع و بدون مکث ظرف شیر را با کمی حرکتِ چرخشی،روی فنجانِ قهوه خالی کنید.شیر باید به خوبی با قهوه مخلوط شود و آنرا به رنگ قهوه ای روشن در آورد.

pour

- طراحی را شروع کنید.زمانی که دو سوم فنجانتان پر شد،همانطورکه دارید شیر را خالی می کنید،لبه ی ظرف شیر را به لبه ی فنجان نزدیک کنید.این کار باعث ایجاد یک نقطه ی سفید میشود که نقطه ی آغازِ طراحی شما خواهد بود.

- لبه ی ظرفِ شیر را نزدیک فنجان نگه دارید و و ظرف شیر را به آرامی از طرفی به طرف دیگرِ فنجان تکان دهید تا برگ ها درست شوند.

مراقب باشید خیلی زود و یا خیلی تند این کار را نکنید.

cup

- وقتی فنجان پر شد با یک حرکت سریع ظرف شیر را به داخل ببرید تا کار تزئین تمام شود.

latte

قهوه ی شما آمادست.نوش جان !

 

**جدیدترین و خلاقانه ترین ویدئو ها را در وب سایت جشنامه ببینید**

 

 

مشتاقانه منتظر نطراتِ شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

 

دیدگاه

    خیلی آموزش شما خوب بود ممنون

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط