بهترین راه برای زیبا کردن موها

بهترین راه برای زیبا کردن موها

3 نکته ی طلایی برای پنهان کردن ریشه موی رنگ شده

خجالت آورترین و بدترین قسمتِ رنگ کردن موها درآمدن ریشه است.آنهم در کمترین زمان.بهترین راه برای زیبا کردن موها انجام چند مورد ساده هست که در ادامه بخوانید

وقتی در حال انتخاب کردنِ رنگ مویتان هستید و تصور می کنید چقدر با این رنگ زیبا می شوید، یک قمستِ کوچک در ذهن تان زنگ می زند و می گوید "بله ! تا وقتیکه ریشه ی مویت در بیاید خوش باش! "

دراین مقاله 3 راه برای اینکه زمانِ بین رنگ کردنِ مجددِ موهایتان طولانی تر شود را به شما می گوئیم.

*فوت اول*  موهایتان را زیاد نشوئید.

درست است که شستشوی موها گرد و غبار و آلودگی را از موهایتان می زداید، ولی در نظر داشته باشید که علاوه بر آلودگی، رنگ موهایتان و همچنین چربیِ موهایتان که بسیار برای آنها مفید است نیز همراه با آن می رود!  هرچه کمتر به موهایتان شامپو بزنید بهتر است. بعد از هربار شستشو هم، خواهشاً، از یک محصولِ مناسب برای موهای رنگ شده استفاده کنید.

haircolor

*فوت دوم*  از رنگِ موی موقت نترسید.

میدانم.. استفاده از رنگ موی موقت، کمی برایتان عجیب و غریب است. ولی اگر به این توصیه گوش کنید، ضرر نمی کنید.اسپری های رنگِ مو را اگر بدرستی استفاده کنید، واقعاً جواب می دهد.حداقل امتیازی که برای شما دارند این است که تا گرفتنِ وقت آرایشگاهِ بعدی، کار شما را راه می اندازد.

*فوت سوم*   موهایتان را به طرق مخالف ببندید و یا ببافید.

با بافتن و یا بستن موهایتان به صورت زیگزاگ، ریشه های موهایتان را لابلای گیسوان تان قایم کنید و حواس ها را از آنها پرت کنید.

 

منتظر نظرات و پیشنهاداتِ شما هستیم.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : purewow

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط