بهترین راه برای داشتن ریش پرپشت و بلند

بهترین راه برای داشتن ریش پرپشت و بلند

چگونه ریش بلند و زیبا که نماد قدرت است، داشته باشید

ریش امروزه در بین آقایان بسیار رواج پیدا کرده وهمه به دنبال بهترین راه برای داشتن ریش پرپشت و بلند هستند که در این مقاله چاره را به شما می گوئیم...

آیا می دانستید که داشتن ریش بلند و پرپشت در بین مردها سابقه تاریخی داره و نماد قدرت است ؟

و همین سابقه تاریخی و نماد قدرت بودن ریش باعث شده که شخصیت های شناخته شده و معروف از قبیل Abraham Lincoln, Chuck Norris, to ZZ Top، Santa  و ... همیشه در اکٍثر مواقع استایلی همراه با ریش دارند.

beard

مهم نیست که شما فقط ریش تان را بلند کرده باشید، مهم این است که شما ریش زیبا و بلند و پرپشت داشته باشید. اکثر آقایان همیشه باور دارند که نمی توانند ریش بلند و پرپشت داشته باشند و شبیه هنرپیشه یا خواننده مورد علاقه شان بشوند، ولی این باور کاملاً اشتباه است و به ندرت میتوانید مردی را پیدا کنید که ریش اش بلند نشود.. شما می توانید با چند روش ساده به این رویا برسید.

قابل ذکر است که  در بعضی افراد نداشتنِ ریش پرپشت و بلند و زیبا می تواند علت یک بیماری باشد که ریشه ی ژنتیکی دارد و کلاً ریش هایشان کم پشت است. 

این چند روش را به دوستان خودتان هم یاد دهید تا مثل شما ریش زیبا و پرپشتی داشته باشند.

رژیم پروتئین یعنی مصرف زیاد پروتئین و نداشتن استرس به همراه خواب راحت و کامل به داشتن ریش بلند و پرپشت بسیار کمک می کند. یکی از عوامل اصلی ریزش موی ریش در آقایان، داشتن استرس زیاد و کم خوابی است  و پروتئین مغذی ترین غذا برای رشد خوب موی صورت در آقایون است. نوشیدن هشت لیوان آب در روز کمک بسیاری به داشتن موی پرپشت می کند.

بیوتین ( ویتامین ب کمپلکس ): که در زرده تخم مرغ ،جگر سیاه و ... موجود است، بسیار مناسب و مقوی برای داشتنِ موهای پرپشت و محکم است.

ریشتان را بلند کنید تا هم جذاب و قدرتمند باشید و هم از تلف شدنِ وقتتان هر روز صبح برای شیو و اصلاح صورتتان خلاص شوید.

 

 

با نظرات خود ما را در ارائه بهتر یاری کنید.

مترجم : الهام علوی

منبع : malestandard

دیدگاه

    گذاشتن ریش به مدت طولانی باعث میشود که مو های کم جان وضعیف که معمولا باریک هستندبه مرور زمان قوی وضخیم خواهند شد باتشکر

    پاسخ

    ریش خیلی چندش آوره. مگه هرچی مد میشه خوبه؟

    پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط