راهنمای انتخاب بهترین مدل کت شلوار

راهنمای انتخاب بهترین مدل کت شلوار

5 مدل کت و شلواری که لازم است آنها را بخرید و داشته باشید

داشتن یک دست کت و شلوار خوش دوخت از ملزومات زندگی یک مرد است برای همین نباید خواندن راهنمای انتخاب بهترین مدل کت شلوار را به بعد موکول کنید.

کت و شلوار پشمی برای همه فصول

این مدل کت و شلوار را می توانید همه جا بپوشید: از گردش شبانه گرفته تا یک مصاحبه کاری. پارچه ای را انتخاب کنید که خیلی سنگین نباشد و بتوانید چه در شب های سرد زمستانی و چه در روزهای گرم تابستانی آنرا تحمل کنید. فقط یک نکته: هیچوقت دکمه ی پایینیِ آنرا نبندید!

کت و شلوار نخی خاکی رنگ بهاره و تابستانه

هیچ چیزی بیشتر از یک کت و شلوار نخی برای هوای گرم مناسب نیست. رنگ خاکی که یک رنگ کلاسیک است می تواند بهترین انتخاب باشد. این کت و شلوار بسیار مناسب محیط کار و همینطور تعطیلات آخر هفته است. آنرا با یک پیراهن طرح دار آستین کوتاه و یک جفت کفش ورزشی سفید ( البته بدون جوراب ) ست کنید.

کت و شلوار چهار دکمه

برای نشان دادن ذائقه و سلیقه تان در خوش پوشی هیچ چیز بهتر از انتخاب یک کت و شلوار چهار دکمه نیست. این مدل کت و شلوار شانه هایتان را بجای اینکه ببلعند! بزرگ تر نشان می دهند و بسیار راحت تر هستند.

کت و شلوار فلانلِ طوسی رنگ

برای این مدل رنگ طوسی ای را انتخاب کنید که نه خیلی روشن باشد و نه خیلی تیره. زیر آن یک پیراهن سفید به همراه یک پاپیون مشکی بپوشید تا بی نظیر به نظر بیایید.

تاکسیدو

و باز هم این انتخاب همیشگی و جاویدان !

با خرید یک تاکسیدو نه تنها یک کت و شلوار دارید، بلکه در راستای خوش تیپ شدن تان بهترین سرمایه گذاری را کرده اید! شما این مدل کت و شلوار را سال ها خواهید داشت، پس آنی را انتخاب کنید که بعد از گذشت سال ها هم خوب به نظر برسد. رنگ مشکی آن که ارزش خودش را دارد ولی برای آقایانی که می خواهند متفاوت به نظر بیایند، آبی تیره یا سرمه ای بهترین انتخاب است. از باز گذاشتن جیب ها بپرهیزید و فقط یک دکمه را ببندید.

 

 

با نظر خود درباره راهنمای انتخاب بهترین مدل کت شلوار ما را در بهتر شدن وب سایت یاری کنید.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : Esquire

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط