یازدهمین جشنواره ایده های برتر سمنان

یازدهمین جشنواره ایده های برتر سمنان

جشنواره ایده های برتر

نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر اعلام شد

دبیرخانه یازدهمین دوره جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه سه فناوری مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان، پس از بررسی و کارشناسی های تخصصی بر روی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره در کمیته داوران جشنواره، بیست و چهار ایده در سیزده گروه علمی را به عنوان ایده های برتر این جشنواره برگزیدند.

در گروه علمی صنایع و مدیریت، هیچ یک از ایده های ارایه شده به جشنواره، حد نصاب امتیاز لازم برای برگزیده شدن را کسب نکردند به همین علت در این گروه علمی، ایده ای به عنوان ایده برتر و برگزیده جشنواره معرفی نشده است.

تعداد ایده های برگزیده در استان تهران 13 مورد، سمنان سه مورد، مازندران سه مورد، گلستان دو مورد، البرز دو مورد و قم دو مورد بود.

شرکت کنندگان جشنواره در منطقه سه فناور می توانند نتایج را در صفحه اول تارنمای پارک علم و فناوری استان سمنان به نشانی www.sstp.ir  مشاهده کنند.

تمامی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره با دقت و حساسیت بالایی توسط داوران و کارشناسان دبیرخانه جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه سه فناوری غربالگری و بررسی شد.

کارشناسان دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری در طول دوره جشنواره در کوتاه ترین زمان ممکن به پرسش های ایده پردازان علاقمند به شرکت در جشنواره پاسخ دادند و به همین خاطر تعداد ایده های ثبت شده قابل ملاحظه بود.

به دلیل حجم زیاد پرسش و پاسخ ها در یک ماه پایانی مهلت ثبت نام، دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری تصمیم به راه اندازی پاسخگویی برخط online کارشناسان یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر گرفت که این مهم با همکاری واحد پایگاه های اطلاع رسانی روابط عمومی پارک محقق شد.

با این اقدام به تعداد گسترده ای از پرسش های علاقمندان به شرکت در جشنواره در زمانی بسیار کوتاه و به صورت برخط توسط کارشناسان این دبیرخانه پاسخ داده شد که بازتاب بسیار خوبی داشت.

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط