جشنواره "طهران در قصر" :

جشنواره "طهران در قصر" فرصتی برای تجربه حال و روز طهران قدیم

اخبار

برنامه ها

کی و کجا

مدیر باغ‌موزه قصر به حضور 70 بازیگر با لباس‌های قدیمی در طول این جشنواره در مجموعه باغ موزه قصر اشاره کرد و گفت: این بازیگران با لباس‌های آن دوره در مجموعه تردد می‌کنند.

درشکه و شهرفرنگ و دکورهای بازارها و مغازه‌های قدیم تهران در محوطه باغ -موزه در نظر گرفته می‌شود تا مخاطبان بتوانند از آن‌ها بازدید کنند و با فضای آن دوره بیشتر آشنا شوند.

این دکورها پس از پایان جشنواره در باغ -موزه نگه‌داری می‌شود. دبیرخانه دائمی این جشنواره نیز همزمان با افتتاح جشنواره برقرار خواهد بود تا هر سال این بحث نهادینه شود.

در اين جشنواره بزرگ، آداب و سنت‌هاي قديمي‌ تهران، خوراک و پوشاک سنتي، نمايش‌هاي روحوضي، خيمه شب بازي، تورنا نوازي، نقالي، نمايش تفريحات و بازي‌هاي قديمي طهران و نمايش اتومبيل‌هاي قديمي‌و... در 45 شب از ساعت 17 تا 24 با حضور چهره‌هاي سرشناس هنري- فرهنگي کشور در محوطه باغ موزه قصر برگزار مي‌شود.

جشنواره "طهران در قصر" براي بازسازي محيط طهران قديم با عنوان«طهران در قصر» از 25 مرداد94  تا 10 مهر در محوطه باغ موزه قصر در حال برگزاري است.

تالار وحدت ،تالار رودکی ،مرکز همایشهای برج میلاد، تالار اصلی تئاتر شهر، خانه هنرمندان ایران، فرهنگسرای ارسباران(هنر)، ایوان شمس، سالن پژوهشکده فرهنگ ،هنر و معماری
مکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاریمکان برگزاری
آداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسومآداب ورسوم