چگونه یک جعبه کادوی مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه یک جعبه کادوی مناسب انتخاب کنیم؟

جعبه کادوی

امروزه جعبه یا پاکت کادو بسیار مرسوم شده است و برای سنین مختلف جعبه های کادویی متفاوت و زیبایی در صنعت جعبه سازی تولید و روانه بازار می شوند.

چگونه یک جعبه کادوی مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که می خواهید به شخصی کادو بدهید، پس از انتخاب هدیه، این موضوع ذهن شما را مشغول می سازد که چه پوششی برای هدیه مورد نظر انتخاب کنید؟ چه جعبه ای مناسب است؟ امروزه جعبه یا پاکت کادو بسیار مرسوم شده است و برای سنین مختلف جعبه های کادویی متفاوت و زیبایی در صنعت جعبه سازی تولید و روانه بازار می شوند. با وجود این جعبه های زیبا و متنوع ، که جلوه ای ویژه به هدیه شما می دهند، دیگر کاغذهای کادوی قدیمی منسوخ شده و کمتر مورد توجه قرار می گیرند.اما در انتخاب جعبه کادوی مناسب باید به نکاتی توجه کرد.اولین نکته در انتخاب جعبه کادو، سایز و ابعاد آن است. بهتر است کادوی شما به راحتی درون جعبه قرار گیرد و کمی در اطراف آن فضای خالی وجود داشته باشد. دقت کنید که جعبه کادوی شما بیش از اندازه بزرگ یا کوچک نباشد. شاید یکی از نکات دیگری که برای تهیه جعبه کادو بهتر است در نظر گرفته شود، سن و جنسیت فردی که به او کادو می دهید، باشد. آیا فرد موردنظر یک کودک دختراست یا پسر و یا یک فرد میانسال است یا جوان؟! قطعا این موضوع اهمیت زیادی دارد و به طبع برای یک کودک بهتر است جعبه کادو با رنگ هایی شاد و طراحی مختص سن خودش انتخاب شود. قبل از اینکه کادوی داخل جعبه دیده شود، پوشش آن به چشم می خورد و از این جهت، انتخاب یک جعبه کادویی مناسب بسیار مهم است. برای مثال کودک با دیدن جعبه کادوی مناسب سن و روحیات خودش، به وجد آمده و آثار شادی در چهره اش نمایان می شود و تمایل بیشتری به کادو پیدا می کند. این موضوع در تمامی افراد صدق می کند. بنابراین بسیار مهم است که در انتخاب جعبه کادو به شرایط سنی طرف مقابلمان دقت کنیم.

امروزه با گسترش و پیشرفت صنعت جعبه سازی در کشور، جعبه های مختلف با جنس های متفاوت برای وسایل گوناگونی تولید می شوند. در زمینه جعبه کادویی نیز تولید جعبه در جنس، ابعاد و مدل های مختلف فانتزی ، بچگانه، ساده و ... صورت می گیرد و به راحتی می توان برای هر نوع کادو، جعبه و یا پاکت مناسبی تهیه کرد. پس با کمی دقت می توانید جعبه کادویی مناسب هدیه خودتان را با جنس جذاب، سایز و مدل مناسب انتخاب کنید.

یکی از موارد دیگری که در انتخاب جعبه کادو بهتر است به آن دقت کنید، نحوه باز شدن درب آن می باشد. برخی جعبه ها دارای مدل فانتزی هستند و ممکن است با توجه به مدلشان از وسط باز و بسته شوند و یا درب آنها به طور کامل از بسته جدا و برداشته شود. مدل های دیگری نیز وجود دارند که دارای قفل های کوچک هستند که این جعبه کادوهای قفل دار می تواند هدیه را رمزآلودتر جلوه دهد. برخی مدل ها نیز دارای دسته هستند که این دسته ها نیز باعث حمل آسان تر جعبه کادو می شود. با توجه به تنوع بالای جعبه های کادویی، انتخاب کمی دشوار می شود، پس نیاز است به تمامی نکات توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 گاهی ممکن است قصد هدیه دادن شیرینی و شکلات را داشته باشید و برای احترام به شخص مقابل ترجیح می دهید در بسته های شیک هدیه خود را پیشکش کنید و یا برای مراسم خاصی نیاز به بسته بندی زیبا برای شیرینی و شکلات داشته باشید. صنعت جعبه سازی در این راستا نیز پیشرو بوده و جعبه هایی بسیار شیک و فاخر تولید و روانه بازار کرده است. بنابراین با انتخاب این جعبه ها می توانید به خواسته خود برسید و هدیه ای فاخر را تهیه کنید.

نکته مهم دیگر در انتخاب جعبه کادو، مناسبت مورد نظر است. اینکه شما برای روز مادر یا پدر و یا تولد هدیه می دهید یا روز عشق ، می تواند در انتخاب جعبه کادوی مناسب تاثیرگذار باشد. مثلا برای روز عشق ، انتخاب جعبه های به شکل قلب مرسوم تر است.

قیمت جعبه کادو از جمله مواردی است که ممکن است در انتخاب شما تاثیرگذار باشد. امّا به این نکته توجه کنید که این هزینه در برابر هزینه ای که برای هدیه تان می کنید قطعاً کمتر است و ارزش این را دارد که هدیه شما را فاخر و شیک تر نشان دهد و حس خوشایندتری در هدیه گیرنده ایجاد کند.

مجتمع چاپ هنرآراد با سالها تجربه و در امر چاپ و ساخت و تولید انواع جعبه مواد غذایی ، جعبه دارویی و جعبه های آرایشی و بهداشتی ، می تواند در اسرع وقت سفارش جعبه شما را اماده و ارسال کند.

 

 

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط