تعطیلات خانوادگی همراه با کودکتان

چند پیشنهاد عالی برای یک تعطیلات خانواگی خاطره انگیز و به یاد ماندنی با کودکتان (قسمت دوم)

تعطیلات خانوادگی همراه با کودکتان

شما چند نوع فعالیت میشناسید که بتوانید با خیال راحت و بدون هیچ خطری با کودکتان تفریح کنید ؟ ما در اینجا چند کاری که می توانید برای داشتن یک تعطیلات مفرح و شاد انجام دهید رابه شما می گوئیم.

 

1- هنر های خیابانی

street art

کارهای هنری ، مجسمه ها ، وسایل و اشکال ساخته شده در خیابان ها و یا حتی نقاشی های دیواری می تواند موضوع خوبی برای کودکان برای صحبت کردن و تفریح کردن باشد.وقتی در حال قدم زدن هستید یک موضوعی در اطرافتان برای گفتگو پیدا کنید این می تواند بچه ها را به محیط اطراف و کشف کردن طبیعت جذب کند ، بدون اینکه حتی متوجه شوند شما در حال پیاده راه بردن آنها هستید !

 

2- استخر شنا

swim

کودکان تمام بازی هایی که با آب سروکار داشته باشد را دوست دارند.استخری که در نزدیکی شما است را پیدا کنید و چند ساعت تفریح را برای خود و کودکانتان داشته باشد.آنها معمولا قیمت ارزانی دارند.اگر در تابستان در جایی هستید که اطرافتان استخری نیست ، همون اطراف حتماً یک فواره یا چشمه یا جای دیگری وجود خواهد داشت تا بچه ها بتوانند کمی خیس شوند.

 

3- وسیله نقلیه

TRASPORT

وسایلی که تکان می خورند همیشه برای کودکان هیجان آور است.موزه های قطار،اتومبیل و هواپیما معمولا برای پیر و جوان جذاب هستند.بعلاوه می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی هم استفاده کنید و از زاویه ی دیگری به شهر نگاه کنید.

 

4- شهربازی

theme park

مهم نیست که شما چقدرفکر کنید که اینجا یک جای قدیمی باوسایل رنگ و رو رفته است ، بچه ها عاشق شهربازی اند.و البته جای بحثی هم ندارد که شهربازی جاییست که کودکان به آسانی سرگرم می شوند و در عین حال همه چیز تحت کنترل است.تنها مسئله مهم این است که شهر بازی ای انتخاب کنید که مناسب همه ی سن ها باشد .

 

اگر شما پیشنهاد دیگری نیز دارید در قسمت نظرات بگذارید.

*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط

 1. جشنامه
 2. جالبه بدانید
 3. زیر ذره بین جشنامه

مقالات پربازدید

محبوب ترین ها

 1. آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب
 2. 4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  مبتلایان به تبخال...ازاین کابوس راحت شوید