چگونه از مهمان خود به بهترین شکل پذیرایی کنیم

چگونگی پذیرایی از مهمانها

چگونه از مهمان خود به بهترین شکل پذیرایی کنیم

 

نکاتی درباره ی پذیرایی عروسی

وقتی شما میزبان عروسی هستید، تمام تلاشتان در این است که میهمانانتان لحظات خوشی داشته باشند. افزودن برنامه های جدید و خلاقانه به مراسم، یکی از راههایی است که می توانید به وسیله آن میهمانانتان را شگفت زده کنید.

دعوت از یک نقاش

برخی ازعروس و دامادها برای مراسم خود از یک نقاش دعوت می کنند تا تصاویری از چهره میهمانان را به صورت سیاه قلم ترسیم کنند. میهمانان همانطور که مشغول رقص و شادمانی هستند می توانند لحظاتی به خود استراحت بدهند تا نقاش چهره ی آنها را ترسیم کند و وقتی به خانه برمی گردند یک یادگاری هم با خود ببرند.

عکس یادگاری

می توان شرایطی فراهم کرد که میهمانان به غیر از عکس های دسته جمعی با عروس و داماد، درگوشه ای که پرده ی مخصوصی به آن آویزان است و برای زمینه عکس آماده شده است، یکی یکی بیاستند و عکسهای یادگاری بگیرند.

نورپردازی

طراحان نورپردازی می توانند مراسم شما را رنگین کنند و با رقص نور، سایه روشنهایی زیبا روی کف سالن ایجاد کنند. روشهای ساده تر نیز آویختن چراغهای فانوسی به سبک چینی و یا روشن کردن فضا با شمع های زیبا است.

سالن استراحت

با قرار دادن چند مبل و صندلی راحتی در بخشی از سالن و یا در یک اتاق جداگانه می توان آنجا را به محل استراحت میهمانان تبدیل کرد. این کار اخیراً در برخی کشورها مرسوم شده است و میهمانان بعد از میهمانی و حتی در حین آن می توانند به این مکان بیایند و کمی استراحت کنند، حتی می توان از آنها با شکلات و نوشیدنی نیز پذیرایی کرد.

آهنگ خداحافظی

همزمان با پایان مراسم، می توانید از گروه موزیک خود بخواهید، آهنگی زیبا برای خداحافظی بنوازند و میهمانی شما را خاطره انگیز کنند.

سرویس برگشت

سرویس برگشت به منزل یا هتل برای برخی از میهمانان هم ایده جالبی است و نشان دهنده این است که تا چه اندازه برای میهمانان، احترام قائل هستید. برای این کار می توانید چند ماشین با راننده بگیرید و برخی از میهمانان را به منزل یا هتلشان برسانید.

 

*
امتیاز دهید :*

مقالات مرتبط

 1. جشنامه
 2. جشن عروسی من

مقالات پربازدید

محبوب ترین ها

 1. آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  آموزش آرایش برای برجسته شدن لب ها
  چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب
 2. 4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  4 راه برای درمان سریع تبخال لب در خانه
  مبتلایان به تبخال...ازاین کابوس راحت شوید