آرایش عروس 2015

آرایش عروس 2015

با این چند نکته، در روز عروسی تان بدرخشید

برای اینکه در جشن عروسی تان بهترین باشین راه های زیادی هست.در ادامه چند نکته ی مهم درباره آرایش عروس 2015 بخوانید تا در عروسی بدرخشید

چه شما جزو عروس هایی باشید که آموزش های آرایش در یوتوب را مانند شکلات قورت داده باشید و یا اینکه دربدر دنبال یک ریمل قهوه ای هستید تا با آن آرایش عروس تان را غلیظ تر کنید، جای هیج بحثی نیست که هر عروس خانمی برای روز عروسی اش می خواهد صورتِ بی عیب و نقص  و عالی ای داشته باشد.

اگر این دستوراتی که "جودی هیزل وود" داده است را دنبال کنید، شما هم می توانید آرایش عروس فوق العاده ای داشته باشید.

1- از امتحان کردن محصولاتِ جدید دوری کنید.

new product

اگر محصول جدیدی به شما پیشنهاد شود و می خواهید آنرا امتحان کنید، چند ماه قبل این کار را انجام دهید تا اگر پوست تان به آن واکنش نشان داد، آن نشانه ها در روز بزرگ زندگیتان نباشد.

2- اجازه بدهید تا مواد آرایشی روی صورتتان بشیند.

settle down

برای آرایش عروس اول مرطوب کننده، سپس پرایمر و در نهایت فاندیشن را بزنید. ولی بین هر کدام 5 دقیقه فاصله بیاندازید تا هر کدام از آنها خوب جذب پوست تان بشود.

3- از محصولات ضد آب و 24 ساعته استفاده کنید.

water proof

محصولات آرایشی ضد آب و 24 ساعته برای این ساخته شده که از آرایش تان زمان اشک ریختن سر سفره ی عقد و عرق کردن هنگام رقصیدن محافظت کند.

4- آرایش عروس را در روز روشن امتحان کنید.

mirror

این مورد برای شما جزو الزامات است که آرایش تان را در نور طبیعی امتحان کنید تا بتوانید یک آرایشِ کامل و بی نقص داشته باشید. آیینه را روبروی پنجره ای که نورگیر است بگذارید تا نور خورشید مستقیماً به صورت تان بتابد.

5- لوازم آرایش را در حجمِ و اندازه ی کم استفاده کنید.

few make up

چند لایه ی نازک از کرم پودر خیلی خیلی بهتر از یک لایه ی ضخیم است. یک لایه ی نازک از کرم زیرسازی، یک لایه کانسیلر و یک لایه ی نازک کرم پودر برای ایجاد آنچه شما می خواهید ایده آل است.

6- یک اسپریِ صورت برای تثبیت کردن آرایشتان استفاده کنید.

spray

این اسپری باعث می شود همه چیز بر روی صورت تان، سرِ جای خودش بنشیند. بعضی از آنها هم یک برقِ طبیعی به پوست تان می دهد.

7- ویژگی های بازر صورت تان را برجسته کنید.

highlight

برای ایجاد برجستگی های خوش فرم و شیک روی صورت تان، مقدار کمی روشن کننده زیر فاندیشن استفاده کنید. فقط یک مورد را در نظر داشته باشید و آن این است که فلاشِ دوربین عاشق پوست های براق است. پس از استفاده از روشن کننده روی بینی تان دوری کنید.

8- چند کانسیلر را با هم مخلوط کنید.

cancealer

تنها یک کانسیلر نمی تواند تمام مشکلات پوستی شما را حل کند. پس یک کانسیلر برای ضد قرمزی و التهاب، یک کانسیلر برای روشن کردنِ پوست و یکی هم برای خطوط سیاه زیرِ چشم بگیرید و با هم ترکیب کنید.

9- عکس هایتان را در نظر بگیرید.

camera

زمانی که فکر می کنید به اندازه ی کافی آرایش کرده اید، این نکته را از یاد نبرید: حتی اگر هم عادت دارید که در مواقع عادی کم آرایش می کنید، باید برای جذاب تر به نظر آمدن در عکس ها از رنگ های تند که بیشتر جلب نظر می کنند برای آرایش عروس استفاده کنید. 

 

نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

مترجم : پریسا آدرم

منبع : brides

دیدگاه
*


* ارسال

مقالات مرتبط