مدل های مختلف لباس عروس و یقه لباس عروس

مدل های مختلف لباس عروس و یقه لباس عروس

لباس عروس

وقتی صحبت از عروسی می شود انتخاب لباس عروس خیلی مشکل خواهد بود.با دانستن مدل های مختلف لباس عروس و یقه لباس عروس کارتان خیلی راحت تر خواهد شد.

از همان هنگامی که پیشنهاد عروسی را قبول کردید، احتمالا یکی از دلمشغولی های شما فراهم کردن لباس عروس خواهد بود. بنابراین ممکن است هنگامی که به مکانی مملو از لباس‌های عروس وارد شوید، در میان انواع لباس‌زیبا سردر گم و آشفته شوید. اما نگران نباشید! می‌توانید بهترین لباس عروسی مناسب خود را، با گشت و گذار در این بخش پیدا بکنید.

همه آنچه را که باید بدانید - از مدل یقه لباس عروس تا دنباله لباس عروس -  برایتان موشکافانه بررسی کرده و توضیح داده‌ایم.

مدل راسته 

راسته

این مدل لباس برای تمام اندام‌ها مناسب است به شرطی که بیش از حد تنگ و چسبان نباشد تا افراد لاغر را بیش از اندازه لاغر و باریک و افراد چاق را بیش از حد چاق نشان ندهد. به عبارت دیگر آنقدر تنگ نباشد که در اندام افراد چاق چین بخورد و پهلوها را برجسته نشان دهد.

مدل فون

فون

این مدل برای خانم‌هایی که اندام‌شان در بالاتنه کوچک و در پایین تنه بزرگ است، مناسب است. زیرا این مدل در ناحیه کمر جسبندگی دارد ولی از قسمت باسن به پایین گشاد می شود. پس کمر شما را باریکتر و اندامتان را کشیده‌تر نشان می‌دهد. حتی خانم‌های ریز نقش و ظریف هم می‌توانند با بلندتر کردن قسمت بالا تنه لباس، به کشیدگی قد خود بیافزایند.

 مدل پری دریایی

پری دریایی

این لباس عروس از زانو به پایین گشاد می شود و بیشتر هنرپیشگان برای حضور بر فرش قرمز از آن استفاده می کنند. ترکیب ساتن و تور در پارچه این لباس می تواند از برجستگی ها و برآمدگی های بدن شما کم بکند. این مدل قد را بلندتر نشان میدهد، و بهتر است با کفش پاشنه بلند از آن استفاده کنید. اما برای افراد چاق و بسیار درشت اندام، مدل مناسبی نیست.

    مدل پرنسسی

پرنسسی

در این مدل سرشانه‌ها و بازوهای عروس بیشتر نشان داده می شود و برای عروس‌های ریزنقش و ظریف اندام مناسبتر است و پوشیدن این لباس می‌تواند گردن شما را کشیده‌تر نشان بدهد. خوبی این لباس در این است که دیگر نگران نخواهید بود که از تنتان بیافتد چون با دوبند روی آن، از ابتدا تا انتهای جشن به یک شکل روی اندام شما می‌ایستد.  از آنجا که این مدل لباس دارای دامنی پف‌دار است و قد شما را کوتاهتر نشان میدهد، اگر بلندقد هستید آنرا انتخاب کنید.

   مدل ایمپریال

امپریال

این لباس مدلی نیم تنه دارد که بالا تنه آن به دور سینه بسته شده است و از زیر سینه به پایین دارای دامنی بلند و پفدار است. این مدل برای عروس های باریک و لاغر اندامی که می خواهند بلندتر نشان داده بشوند و در قسمت رانها و پاهایشان لاغرترند بسیار مناسب است اما برای افراد چاق مناسب نیست.

  مدل دنباله‌دار

دنباله دار

پوشیدن لباس عروس نباله  بلند به اندازه قد عروس بستگی دارد و برای عروس قد بلند مناسبتر است. این دنباله به طور معمول بین 90 سانتی متر تا 3 متر است.

لباس عروس با دنباله بلند جلوه زیبایی دارد ولی لباس عروس دنباله کوتاه هم ویژگیهای خوب خود را دارد.

لباس عروس دنباله کوتاه، سبک و راحت است و گام برداشتن و حرکت  کردن با آن بسیار ساده و آسوده خواهد بود. این دنباله کوتاه به طور معمول بین 60 تا 80 سانتی متر است.

باید گفت که لباس عروس بدون  دنباله می‌تواند با استفاده از تور بلند، همان جلوه لباس دنباله‌دار را داشته باشد. ولی فراموش نکنید که حتما تا پیش از جشن، قدم زدن با لباس عروس دنباله‌دارتان را تمرین کنید تا هنگام راه رفتن و تغییر مسیر سریع، لباس به زیر کفش شما نرود. البته اگر تمرین کنید می توانید گاهی دنباله لباس یا تور را در دست خود و با حالت زیبایی حمل کنید.

مدل پشت گردنی

مدل پشت گردنی

در این لباس سرشانه ها و بازوهای عروس بیشتر نشان داده می شود و برای عروس های ریز نقش و ظریف اندام مناسبتر است و پوشیدن این لباس می تواند گردن شما را کشیده تر نشان بدهد. اما خوبی این لباس در این است که دیگر نگران نخواهید بود از تنتان بیافتد چون از ابتدا تا انتهای جشن می تواند به یک شکل روی اندام شما بایستد. البته خانمهای چاق هم میتوانند از این مدل استفاده کنند به شرط آنکه لباس تنگ و یقه آن خیلی باز نباشد.

   مدل یقه دلبری

یقه دلبری

  این لباس یکی از زیباترین مدل هایی است که می‌توان برای جشن عروسی فراهم کرد. یقه این لباس به شما شیرینی و زیبایی بیشتری می‌بخشد و بهترین گزینه برای عروس‌هایی است که صورتی لاغر و گوشه دار دارند.

 مدل بدون یقه

مدل بدون یقه

این لباس  عروس بدون یقه و بدون بند بر روی سینه و زیر بازوهای شما می چسبد. هم بر اندام شما کیپ می‌شود و هم بر پشت کمر شما بدون نگرانی از باز شدن به راحتی بسته می‌شود. خوب است بدانید فرم اندام شما هر طوری که باشد، می‌توانید از لباس بدون یقه استفاده بکنید.

یقه خشتی 

مدل یقه خشتی

این لباس برای خانم هایی با صورت گرد مناسب است زیرا سرشانه ها را پهن و صاف نشان می دهد و اگر این لباس با یک جفت دستکش بلند همراه بشود، بسیار شیک و رسمی خواهد بود.

 

دیدگاه

  با سلام و خسته نباشید عکس ها دفرمه هستند بهتر است فرمشان را برای نمایش در سایت اصلاح کنید

  پاسخ

  دوست عزیز اصلاح شد.ممنونم از نظر شما ادمین

  پاسخ

  عالی

  پاسخ

  واقعا سایتی ندیده بودم که تصاویر با کیفیت و خوب استفاده کنه ممنون خیلی لطف کردید.

  پاسخ
*


* ارسال

مقالات مرتبط